Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan hitessem el magammal,...

Hogyan hitessem el magammal, hogy értékes vagyok? 35 N

Figyelt kérdés
Tudom hogy értékes vagyok, de nem tudom elhinni. Mert gyerek korom óta az ellenkezőjét táplálták belém. Jó lenne ezt átprogramozni valahogy, ha egyáltalán lehetséges. Valakinek sikerült már?

2022. jan. 10. 21:59
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
De igen, ez az ezotéria kategóriába tartozik, mert nem tudom a képességeimet használni, amig a negativ gondolatok önmagamról blokkolnak engem.
2022. jan. 10. 22:01
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
"Hogyan hitessem el magammal, hogy értékes vagyok?" Önismereti kérdések nem ezo kategória.
2022. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
21%
Honnan tudod hogy értékes vagy?
2022. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
2. Tulajdonképpen válaszoltál a kérdésemre. Azért nem tudok hinni magamban, mert mindenki aljas, kötekedő, provokáló, utálatos, mint te is vagy. Ezért nem hiszek magamban sem.
2022. jan. 10. 22:09
 5/28 A kérdező kommentje:
3. Oké, megint megbántam hogy kérdést irtam ki. Olyan vagy mint a második kérdező. Provokáló, kötekedő, aljas, utálatos, nem is olvasom tovább a válaszaitokat, amik nem is válaszok, hanem csak kötekedés.
2022. jan. 10. 22:11
 6/28 anonim ***** válasza:
56%
Ne foglalkozz azzal hogy mit mondanak rólad mások. Ha valaki rosszat mond rólad engedd el. Rám meg azt mondták sokan hogy bolond vagyok pedig tudom hogy nem vagyok az. Engedd el a múltat meg hogy ki mit mond rólad és akkor nem fogsz így érezni
2022. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
29%
Ha neked ennyire számít mások véleménye akkor valószínűleg soha nem is fogsz.
2022. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Legalább át rakták a kérdést

Nem véletlenül...

2022. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Miért kell mindig bántani? Nincs hitem az emberekben, mindenki gonoszkodik, látjátok miket válaszoltak. Nekem már nincs erőm harcolni. Ha örömet okoz nektek, első kettő válaszoló, nagyon megbántottatok, gratulálok. Most azt érzem amit az Isten. Az emberiség megérdemli a halált. Elegem van, ég veletek.
2022. jan. 10. 22:17
 10/28 anonim ***** válasza:
67%
De ha nem tudod mitől vagy értékes akkor mi honnan tudjuk helyetted.
2022. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!