Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudjam legyőzni a magam...

Hogy tudjam legyőzni a magam utálatát?

Figyelt kérdés
Bocsánat, de nem tudom hogy melyik témakörbe tartozik, gondoltam hátha itt tudtok segíteni. Sajnos soha nem voltam magammal megelégedve de amióta szültem azóta sokkal rosszabbul érzem magam. Tudom a szülés után nem lesz ugyanolyan a testünk, de nem erre számítottam. Mindenemmel bajom van, főleg leginkább a mellemmel, mindig is kicsi volt de reménykedtem hogy a 2 szülés után azért marad valami, de sajnos sokkal kisebb lett mint szülés előtt, ráadásul lóg is. A hasam nem vészesen de löttyedt, a fenekem striás és nagy, ráadásul egy új problémám is akadt hogy a hüvelyem kifele fordult. Úgy hogy minden összejött, utálom magam, utálok tükörbe nézni, a férjem előtt le se merek vetkőzni mert elrettentem. Hogyan tudjam ezt legyőzni? Pszichológus az nem opció, sajnos nem tudom megfizetni. Segítsetek!!
2022. jan. 29. 21:31
 1/5 anonim válasza:
97%
Mi az,hogy kifele fordult a hüvelyed? Ezen orvos tud segíteni legyen ez bármi, és diéta + torna is sokat segít,nyilván a lógos mellen nem,de a többin igen
2022. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
97%
Kezd el tornázni!
2022. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én is így vagyok vele, csak nekem nem kidelé fordul, hanem tág a hüvelyem, mint a bécsi kapu. Az intim torna meg sz.rt se ér, hónapok óta nem javult semmit.
2022. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
94%
A férjed mondja, hogy elretten vagy ezt csak te gondolod?
2022. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én gondolom, és igazából hozzàm se szokott érni
2022. jan. 31. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!