Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van esely arra hogy valaha is...

Van esely arra hogy valaha is jobb legyek ennél?

Figyelt kérdés
Soha eletemben nem voltam szimpatikus az embereknek. Mindig utolag jovok ra hogy tele voltam ellentmondassal, es szornyen faj a tudat hogy masok vegig lattak milyen gusztustalanuk gyenge vagyok. Probaltam mas lenni de mem megy. Allandoan atverem magam es felveszek egy uj szemelyiseget de mindig rajovok hogy ugyanaz a szanalmas semmi vagyok mint voltam. Nem volt sose nehez eletem. Talan ezert lenne ez az egesz? Nagy szeretetben neveltek a szuleim. Nem erdemlem meg oket. Nem tudom mit tegyek. Senki se akarna olyan lenni mint en, de a boldog emlekek es azok a pillanatok amikor ezekrol megfeledkezem nem hagyjak hogy vegezzek magammal, tehat az nem opcio. Valaki valamit hozza tud fuzni ehhez? Sajnos a baratok, csaladtagok ezt nem erthetik elvegre akihez jo vagyok nyilvan elfogultak velem, ezert kerdezem itt

2022. jan. 31. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

"Van esely arra hogy valaha is jobb legyek ennél?"


Van. Csak rajtad múlik.

2022. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Probaltam mas lenni de mem megy. Allandoan atverem magam es felveszek egy uj szemelyiseget de mindig rajovok hogy ugyanaz a szanalmas semmi vagyok mint voltam."


Ez itt a lényeg. Hogy mindig más akarsz lenni, és nem önmagad. Mi lenne, ha elfogadnád azt, aki valójában vagy, és ezt mutatnád a világnak? Próbálj ki különböző hobbikat, beszélgess emberekkel, hogy minél jobban megismerd azokat a dolgokat, amik téged érdekelnek, és amikkel te egyetértesz. Így fog egyre jobban kialakulni az, amit te képviselsz, az, ami te vagy. Vagyis foglalkozz az önismerettel. Ha azt szeretnéd, hogy egy szimpatikus személyiség légy, akkor ahhoz előbb magadat kell szeretned úgy, ahogy vagy. Ha te saját magadat nem szereted, akkor mások miért szeressenek téged?

2022. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Hány éves? Vannak testvéreid? Van munkád? Tanulsz? Mióta nincsenek barátaid? Te okoztál csalódást vagy neked okoztak? Te mit tettél meg másokért és mások mit tettek meg érted?
2022. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!