Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van rá esély hogy valaha erős...

Van rá esély hogy valaha erős fizikumú legyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy elég erőtlen vagyok és nagyon zavar. 17 éves fiú vagyok 180 cm és 63-65 kg. Volt hogy elkezdtem konditerembe,de nem fejlődtem.Lehet hogy nem volt jó az edzés módszerem,vagy nem tudom. Sokszor kaptam megjegyzéseket az alkatomra,pedig próbálok tenni érte hogy erősebb legyek. Volt hogy fociztunk haverokkal és ütköztem egy 75 kilós sráccal,röpültem vagy fél métert.

Milyen edzésmódszert javasoltok,hogy biztos megerősödjek és tömegem is meglegyen?


2016. aug. 19. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
... súlyzós edzés... mondjuk?
2016. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jóga biztos siker
2016. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Van. Súlyzós edzés + tömegnövelő étrend.
2016. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljes testes edzésterv,pl ICF 5x5 és tömegnövelő étrend. Testsúlykilogrammonként 2g fehérje 1g zsír és 3-6g szénhidrát (ki kell tapasztalni mennyitől indul meg a súly gyarapodás).
2016. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zyzz.ae ***** válasza:
persze
2016. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!