Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted érhetne téged...

Szerinted érhetne téged akkora trauma hogy eléggé komolyan átfusson az agyadon az öngyilkosság; esetleg meg is tedd?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A kisfiam elvesztése biztos erős indok lenne.
2010. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Már sokszor voltam olyan helyzetben, hogy feladjam...

De a gyerekeimmel soha nem tenném meg, hogy ne legyen anyjuk.

2010. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bár ellenzem,és soha nem értettem egyet az öngyilkossággal,de ha elveszteném a fiamat,és a páromat (főleg ha egyszerre) akkor nem sokat gondolkodnék..De valószínű,hogy csak azért tudnám megtenni,mert annyira elborulna az agyam,hogy képben sem lennék..
2010. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Már sokszor voltam olyan helyzetben, hogy feladjam...

De a gyerekeimmel soha nem tenném meg, hogy ne legyen anyjuk.

Hasznos volt számodra ez a válasz?



A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:53



Ezt akár én is irhattam volna.

2010. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én nagyon sokszor gondoltam ilyenre ,komoly lelki problémák miatt


de nagyon fél a túlvilági élettől:S, hátha rossz helyre kerülök

2010. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nálam ez a lehetőség nem áll fent; nem hiszek a túlvilágban hiszen a test is csak egy gép és az agy a halál után lebomlik. szokták magyarázni hogy a lélek az ami emlékszik. de akkor aki kómában volt és egész életében amnéziája van az az előtti időről, annak hol marad a lelke? hiszen az agyának volt baja nem a lelkének. ha pedig létezik túlvilág ahova a lelkünk megy, mi értelme, ha már nem leszek az aki hiszen nem emlékszem a múltamra.

egyébként csak azért kérdeztem mert kíváncsi voltam ki hogyan áll ezzel a témával. valahogy én is hasonlóan vélekedem, hogy ha valaki hozzám annyira közel álló személy távozik el az életemből, akkor meg van a lehetősége.

2010. szept. 10. 13:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha halálos beteg lennék, megkímélném magam néhány hónapnyi szenvedéstől és megnyomorodástól.
2010. szept. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Igen, én már voltam ilyen helyzetben, mikor elhagyott a párom, és azt hittem, hogy vége a világnak. Gyógyszert szedtem be és sokat ittam rá. De másnap ő jött mentőt hívott, bevitt orvoshoz. Azóta is sokat gondolkodom rajta, bár a párommal most boldogan élünk. De ha elhagyna és megszűnne minden stabilitás az életemben, újra megpróbálnám.
2010. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én a kisbabám elvesztése óta sokat gondolok erre, de van egy szerető férjem aki erőt ad nekem, hogy igen is van élet az elvesztés után, habár nagyon félek egy újabb terhességtől (a babám 36+6hetesen született angyalkaként), ha újra ez a borzalom megtörténik velünk, akkor biztos, hogy feladom az életemet.
2010. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 emberke válasza:

én esetleg akkor ha visszakerülnék abba a nyomorult állapotba hogy nincsenek barátaim ha mindenki elfordulna tőlem.

így visszanézve az az idő maga volt a pokol sőt.....

2010. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!