Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted érhetne téged...

Szerinted érhetne téged akkora trauma hogy eléggé komolyan átfusson az agyadon az öngyilkosság; esetleg meg is tedd?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 12:50
1 2
 11/12 anonim válasza:

Igen:

alapvetően én egy eléggé komor, realista nézetű, nem túl jókedvű ember vagyok. Nálam ez a "normál szint", míg másnál ez már jócskán a rossz kedv. Nos, amikor nagyon, de úgy igazán elkeseredek, sokszor gondolok ilyenre, sőt akartam is már cselekedni, de időben mindig észbe kapok, hogy mégsem csinálhatom ezt meg azzal, aki szeret.

2010. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Épp a múltkor gondolkodtam ezen. Ha a férjem meghalna, vele nagyon sokmindent elvesztenék az életemből. De ha a lányomat elveszteném, akkor kifutnék a világból. Az öngyilkosságot nem hiszem, hogy megtenném, de tényleg elmennék a világ másik végére önkéntesnek és várnám a sorsomat. Nem érdekelne már a saját életem.
2010. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!