Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs párom, oregszem és...

Nincs párom, oregszem és önbizalmam sincs, van ebből még kiút?

Figyelt kérdés
Most biztos azt gondoljátok, hogy valami szerencsétlen csúnya, elhízott, tanulatlan ember vagyok, de sajnos pont az ellenkezője. Nő vagyok, sikeres vagyok a munkámban, mindenki mindig dicser, sok pasinak bejövök és mégis belül végtelenül üresnek és magányosnak érzem magam, mert a magánéletem egy 0. Part nem találok, mert mindenki csak d.gni akar vagy pedig nem jön be. Aki bejönne, az meg a fiatalabbakra bukik. Nagyon el vagyok keseredve,már élni sincs kedvem. Oregszem (28) és már tényleg úgy érzem, sose leszek boldog.
2022. ápr. 6. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok nő van így ezzel az alapján, amit én hallok. Társkereső oldalakat próbáltál már? Vannak erkölcsös férfiak, és vannak nők, akik csak 40 felett találják meg férjüket. És azok sokkal jobban járnak, mint akik egy csomó kapcsolaton vannak túl addigra. Társ nélkül is van értelme az életnek.
2022. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg barátokat találni először. Ez majd magával hozza az egyéb ismeretségeket is. Szervezz olyan programokat, ami érdekel, lehet, hogy találkozol majd olyasvalakivel, aki "bejön"
2022. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sok barátom van és járok is ide-oda. Ezért is írtam, hogy látszólag minden rendben van, mégis folyamatosan szerencsétlenul sikerülnek a parkapcsolataim és már a legtöbb barátnőm házas, én meg "egyedül vagyok", úgy érzem kifutottam az időből, semmihez sincs nagyon kedvem:(
2022. ápr. 6. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:
És miért nem elég jók a férfiak? Túl buták? túl csúnyák? Nem elég magabiztosak vagy férfiasak? Van ideális férfi számodra?
2022. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyanítom, felszínes vagy, és annyira mégsem bámulatosan szép, hogy a hozzád hasonló mentalitású férfiaknak bejöjj.
2022. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta lett egy szuper alakuló kapcsolatom, sikerült leküzdnem magamban a gátakat. A szépség relatív, de az tény, hogy rengeteg pasinak bejövök, most pedig sikerült kiválasztanom azt, aki nekem is megfelel. A többin meg dolgozom..
2022. ápr. 28. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
sok sikert,látod, megy ez
2022. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!