Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet ez?(többi lent)

Mi lehet ez?(többi lent)

Figyelt kérdés
Helló! Segítséget szeretnék kérni egy tanár-diák viszony kiderítésében. 20 éves egyetemista hallgató vagyok. Van egy tanárom, aki jóval idősebb, mint én(47). Már a téli szemeszter során is észrevettem, hogy különös figyelmet fordít nekem. Nézte az aláírásom. Folytonos szemkontaktust tartott fenn.Idegesítette, ha nem őt figyeltem. A nyári szemeszter hónapjaiban pedig durvult mindez. A szemkontaktust szintén tartja, de most már előre köszön találkozásnál, mosolyog. A lábfeje felém néz mindig. A vicceit nekem intézi. Mi lehet ez a részéről? Szimpátia?
2022. ápr. 17. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel vigyázz! Hanyagold. Csak legyél emberként normális vele, mint bárkivel
2022. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Komolyan vigyázz az idősebb fiatal pipihusira vágyókkal...

Leg undokabb, rosszindulatúbb személlyé is álhatnak, ha valami nem úgy van, ahogy vágyik akarják.


Pl én anno együtt dolgoztam egy helyen a párommal fiatalabb korunkban.

Ő volt elsőként felvéve az irodába. A cég résztulajdonosának felesége (50+) oda-vissza volt páromért, ahogyan elnéztem a reakcióit, amikor én is bekerültem a céghez.


Nem akartuk a magánéletet munkahelyre bevinni, így titkoltuk, hogy együtt vagyunk, ám a postán látott minket a nő, hogy egy pár vagyunk.


Elhíresztelte s apránként egyre messzebb szeparált minket egymástól. Mindemellett engem szivatott másokon keresztül.

Eldugták a munkához szükséges eszközeimet, papírokat... Amikor beteg voltam, direkt felhalmozták a munkát számomra.

Volt, hogy sírtam s elegem volt. Idegileg ráment az egészségemre, erről ugyan nem tudtak, keményen álltam a sarat mosollyal.


Páromat meg mindenhova vitte magával vagy körülötte legyeskedett.


Megbeszéltük, hogy ez már nonszensz és odébb állunk.


Párom előbb ki tudott lépni, én még szívtam fél évig s az egyetlen bűnöm az, hogy mertem szeretni azt, aki mellett elköteleztem magamat.


Az utolsó fél évemben úgy alakítottam a dolgokat, hogy visszaadjam a szivatást.

Nem tetszett nekik, főleg nem az, amikor beteget jelentettem direkt.


Egyrészt tudtam, hogy felhalmozzák a munkát, ráadásul ahogyan visszatértem volna rá 2nappal egy hatalmas ellenőrzés viharfelhője közelgett.


Másrészt a vállalkozásom lepapírozgatása miatt rohangáltam.


Dokim pedig egy angyal, elmondtam neki őszintén a helyzetet s annyit kérdezett:

1 vagy 2 hetet szeretne? 😀


Mondtam elég az egy.


Tudták, hogy azon a bizonyos hétfőn megyek vissza, azt viszont senki nem tudta, hogy az előző hét péntekén mondtam fel a másik cégtulajdonossal lepapírozva.


Az a kiakadt, lesokkolt sok arc. A nő, aki keresztbe tett az csapkolódott az irodában, mivel csak beugrottam a cuccomért és mosolyogva leléptem.

S tudta, hogy baromi sok melót hagytak számomra, ami viszont keményen az ő vállát nyomta felelősségben.


Későbbiekben megtudta, hogy párom hol melózik.


Zaklatta, párom ellenkezett, aztán elintézte a nő, hogy szivassák az új helyén...

Kiderült ismeri az ottani vezetőt...


Párom megunta s szintén maga útjára jött át.


Az idősebbek, akik fiatalabbakra nyomulnak sokszor pszichésen problémásak, elégedetlenek az életükkel vagy/és azt hiszik, hogy a "tapasztalatlanabb" fiatalt könnyebben irányíthatják, manipulálhatják.

Meghát fiatal, nem szottyadt a golyója stb.

2022. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtök válaszát!

Kedves második válaszadó! Le a kalappal a kitartásod előtt. Bízom benne, hogy az életed a továbbiakban már jobban alakult.

2023. febr. 7. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!