Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Megbuktam.

V-Buck hekk kérdése:

Mit csináljak? Megbuktam.

Figyelt kérdés

Megbuktam Gimnázium 10.-dik osztályba. Nagyon nagy szégyen ez számomra egy örök bélyeg amit sose fogom leszedni magamról. Úgy vélem sose fogok lábra állni és “felépülni„ ebből. Általában jó tanuló vagyok 4/5 könyvet olvasok, sportolók de a tanulás sose kötött le úgy igazán.

Olvastam sok helyen hogy aki megbukik az egy szegény és miért jár iskolába, de ez nem én vagyok. Tudom magamról jó képességű vagyok de nem használom ki.A tesóim egyike se bukott meg ez rá rák egy lapáttal. Nagyon nehéz így mert ez egy szégyen folt ezt nem sok ember érzi át. Anyám utál szégyenkeznie kell miattam hogy mi lett belőlem már sokminden megfordult a fejemben az öngyilkosság is. Nem tudom mi legyen.



2022. jún. 7. 12:15
1 2
 11/12 xp ali ***** válasza:
51%
Sztem menj el pótvizsgázni. A baj inkább az, h a gimi nem ad semmilyen piacképes képzést, szal most ha le is érettségizel, vmit még kell tanulnod. Egyetemre rossz jegyekkel nem vesznek fel és az is 3-5 év. Ha ezt nem akarod, tanulj vmi szakmát, ami érdekel. Öngyi ne legyél, nem éri meg.
2022. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tudom, elcsépelten hangzik, de később senkit nem fog érdekelni, úgyhogy ne gondolj butaságokra.

én 2x buktam matekból, majd miután átmentem estire, vért izzadva magántanárral leérettségiztem 22 évesen. a nyelvek mindig is mentek, a matek sosem, bár borzasztóan ritka a jó a matektanár sztem. a 4. magántanárom volt, aki tényleg tudott is magyarázni, előtte másik hármat ejtettem.

2022. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!