Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van erre megoldás? Sem pszichi...

Van erre megoldás? Sem pszichiáter sem pszichológus nem segített eddig. Elegem van saját magamból! Nem akarok így élni, nagyon gázos vagyok...

Figyelt kérdés
25 évesen még nem volt párkapcsolatom, szűz vagyok (igen zavar), nagyon keveset beszélek, nagyon szűkszavú vagyok.. és ezt mindig megjegyzik.. Én olyan semmilyenke vagyok, akiről mindig úgy gondolják segítségre van szüksége... Gyűlölöm magam, pluszban még ott van az is, hogy túl fiatalnak nézek ki..
2022. júl. 30. 18:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem diagnosztizáltak semmit az orvosok? Asperger, autizmus, stb.

Van egy konkrét szolgáltatás, ahol nem kérdeznek a lányok, csak szétteszik a lábakat ha fizetsz, ha ennyire frusztrál a szüzesség kérdése. Azért ha a szakemberek nem tudtak a szoc.fóbiádon vagy min segíteni, esélytelen hogy majd egy anonim netes oldalon bárki megoldja a bajodat.

2022. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ismerkedtem egy sráccal, aki az első beszélgetés után leszűrt dolgokat, majd, nagyon sokat próbált segíteni.. Végül megunta.. nem beszél velem haragszik rám.. és letiltott.. Beszéltem kb unalmamban egy másik sráccal telefonon, és leszűrte hogy nm vagyok bőbeszédű, látott rólam képet is és kitalálta hogy melyik vagyok, (nem egyedül voltam a képen).. Konkrétan rám van írva hogy nem beszél.. azt is kitalálta hogy szűzvagyok..
2022. júl. 30. 18:20
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy egyből arra asszociáltam, hogy fiú vagy, de ezek szerint lány (?). A társkereső jellegű ismerkedéseknél van aki csak a szexre megy, és ha nem kapja meg amire számít (vagy meg kell dolgozni érte) akkor tovább is áll. Nem biztos, hogy mindig minden a te hibád attól függetlenül, hogy a személyiséged megnehezíti a másokkal való kommunikációt.

"beszéltem kb unalmamban" - akkor ezek szerint mégsem annyira rossz a helyzet ahogy lefested, mert aki teljesen magába van fordulva és nem képes beszélgetni, az kerüli az ilyen szituációkat, sőt a telefonbeszélgetés ki is van zárva, hiszen az élő, valós idejű beszélgetés még stresszesebb is.

2022. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok igen.. volt olyan mikor nem igényeltem a kommunikációt, kb 6-8 évig.. gondolom ez látszódik meg leginkább, ja meg általános suliban sem beszéltem sokat.. Szüzesség amiatt zavar, mert csak egy intő jel hogy nem vagyok OK!
2022. júl. 30. 19:01
 5/18 anonim ***** válasza:
Az nem gond hogy szűz vagy . Az igen, hogy zárkózott. Mit dolgozol? Ott is csöndes vagy?
2022. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Árúfeltöltő ez a munkám, jelenleg... multkor halottam hogy arról beszélnek hogy olyan vagyok mint egy gyerek... Ott is csöndes vagyok. Nem tudok nem zárkózott lenni
2022. júl. 30. 20:18
 7/18 anonim válasza:

Szia!Sz ard le őket ki mit gondol rólad aki igazán kíváncsi rád .

Úgy is meg akar ismerni.

Egyébként a pasik többsége jobban szereti ha valaki csendesebb.És aki igazi pasi az úgy is lerántja lebszéli a bugyit rólad.Szerintem simáncsak rossz helyen keresgélsz.

2022. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
És barátok között? Ott él tudod engedni magad? Vagy valamilyen hobbi közben?
2022. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Barátok között igen, bár nem tudom mennyire tartanak ők barátnak engem..

Mert múltkor beszélgettek hogy elmennek egymáshoz néhány napara én meg nem voltam a tervben.. Meg amúgy nagyon gáznak érzem magam.

2022. júl. 31. 20:26
 10/18 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hogy csak hosszabb ismeretség szükséges ahhoz, hogy valakivel jól ellegyél.


Lehet a lányok valami piálós estét terveztek, és ha te nem vagy olyan, akkor u7gysem érezted volna magad jól:(


A hiba itt kezdődik, ha te magad is gáznak érzed magad, akkor ezt fogja érezni más is.

2022. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!