Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassam meg az...

Hogyan változtassam meg az attitűdöm ha kimegyek az utcára?

Figyelt kérdés

Őszintén mostanság nincs valami barátságos tekintetem xdd azaz nincs valami jó hangulatom de ha valaki hozzam szól egyből barátságos kis mosolygós kedves vagyok.. de az arcom annyira ilyen “resting b face” ezen hogy tudnak változtatni? Csak napszemüvegben megyek ki mostanában.. kicsit depresszív voltam télen és sokáig tartott..

Hogyan legyen jobb tekintetem és attitudom? Távolról nagyon arrogáns tekintetrm van de közelről 1000% ellentéte.. valami ötlet?

Plusz szeretnek edző terembe menni így 1 év utan és felek hogy ott is ilyen tekintetem van és a többieknek ez irritáló/arrogáns/furcsa leszek…

Köszi előre is:)



2022. aug. 14. 19:32
 1/6 A kérdező kommentje:
20L
2022. aug. 14. 19:32
 2/6 anonim válasza:
66%
Hány éves vagy? amugy ha budapesten laksz, akkor meg is értem hogy igy nézel az utcán :DD
2022. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Próbálj valami vicces dologra gondolni közben, attól valószínűleg elkezdesz mosolyogni.
2022. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Persze de ha 1-2 órát kell intézkedni mennem akkor addig hogy gondoljak valami viccesre xdd plusz napszemcsi van rajtam meg szép no vagyok ha meg mosolygok felreertik..

2022. aug. 14. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

"Őszintén mostanság nincs valami barátságos tekintetem xdd azaz nincs valami jó hangulatom"

Hát ez van. Miért akarsz mást mutatni? Miért akarsz megfelelni?

2022. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok barátságtalannak tűnni :/ meg ha én ránézek egy rossz hangulatú emberre nekem is rossz hangulatom lesz:: mások meg magam miatt is:/
2022. aug. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!