Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mi akarok lenni,...

Nem tudom mi akarok lenni, mit kellene tenni?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, de a mai napig fogalmam sincs mit szeretnék csinálni az életemben, dolgozgatok, nem keresek sokat de megélek, utazgatok mellette, de ez nem elég, valahogy jobb lenne jobban keresni! Ti szoktátok ezt érezni? Mit lehet ilyenkor tenni, annyira zavaró!

2022. okt. 13. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

"dolgozgatok, utazgatok ..."

Lehet, többet kéne tenned, nem csak csinálgatni dolgogat, hanem csinálni valamit.

2022. okt. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na de több pénzt szeretnél keresni, karriert építeni vagy valami számodra élvezeteset csinálni? Ezekből csak egyet tudsz választani, ha kivételesen szerencsés vagy akkor kettőt is.

Művészkedni próbáltál már mondjuk? Zene, festés, írás vagy barkács esetleg?

2022. okt. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"dolgozgatok, nem keresek sokat ... jobb lenne jobban keresni!"

El kellene kezdeni végre dolgozni! Nem csak dolgozgatni... Akár másodállást is lehet vállalni, ha a pénz a cél.

De 30 évesen az is lehet, hogy más hiányzik az életedből. Pl. a saját család...

2022. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban tesoo
2023. máj. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!