Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet tenni, ha már nem...

Mit lehet tenni, ha már nem bírom a magányt, öngyilkos akarok lenni?

Figyelt kérdés
Csak akkor vagyok emberek között, ha pl. bemegyek az óráimra, elmegyek boltba, könyvtárba stb., de ez is ugye szimplán annyit jelent, hogy van körülöttem pár idegen ember. Köszönésen kívül semmit nem tudok kommunikálni senkivel sem. Nincsen párom, a családom és a barátaim pedig le sem sz*rnak, egyáltalán nem számíthatok rájuk. Nagyon nehéz így, mert semmit nem tudok megbeszélni senkivel sem és most egy kimondottan stresszesebb időszakom van az egyetem miatt is. Már azon gondolkozom, hogy azzal járnék a legjobban, ha szimplán meghalnék és kész, vége.
2022. márc. 13. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Ha tanuló vagy menj el önkéntesnek (most pláne keresnek) vagy olyan helyre diákmelózni ahol emberek között vagy (ügyfélszolgálat, recepció, bolt stb..)
2022. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az egyetemet sem bírom így normálisan csinálni, nemhogy még dolgozzak is mellette.
2022. márc. 13. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Keress fel egy szakembert, vagy legalábbis valakit, akinek meg tudnál nyílni. Egyetemeken is szoktak lenni tanácsadók.
2022. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyetemen már jelentkeztem többször pszichológiai tanácsadásra, de eddig mindegyik alkalommal elküldtek, mert nem volt szabad időpont.
2022. márc. 13. 14:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Magán úton nincsen pénzem pszichológusra.
2022. márc. 13. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Tarts ki egyetem után szabadabb leszel több lehetőséged lesz változtatni az élethelyzeteden.
2022. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha az segít, ha kibeszélheted magadból, akkor írj nyugodtan. Szívesen meghallgatlak.
2022. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%

[link]

[link]


Nezd meg ezeket!! A depressziod az a stressz levezetesenek hianyabol is ered. Mikozben a stresszlevezetest gyakorlod(sport,tanc,stb) ohatatlanul is meg fogsz ismerkedni emberekkel.


Budapesten elsz?

2022. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!