Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tinédzserek! Csak én vagyok...

Tinédzserek! Csak én vagyok így a felnőtté válással?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy nem nagyon akarok felnőtt lenni, dolgozni, gyereket vállalni (oké, ez ráér), stb.


Szóval inkább játszanék még, ez tudom gyerekes.

Az osztálytársaim közül már most vannak akiknek exeik vannak meg festik magukat.

Mások meg ilyenkor a szüzességüket is elvesztik.

Én meg inkább ipi-apacsoznék, meséket néznék.

Az sem zavarna ha hercegnős lenne a tortám, nem is értem miért gáz ez?


De mondjuk ha 40 leszek én akkor is ugyanúgy szeretnék meséket nézni meg játszani. Értitek.


Persze, tudok éretten gondolkodni ha kell, verseket is írok, történeteket.

Segítek bárkinek ha kell, de emellett szeretnék idióta kisgyerek is lenni egyszerre.

És annyira idegesít ha a mai "öregek" közül ha azt mondják: az összes mai fiatal vsak telefonozik, meg a mai lányok csak olyan fiúkért vannak oda akik cigiznek, meg nincs olyan ember aki nem csalja meg a másikat stb stb....



Valaki hasonló tapasztalattal?



2022. dec. 4. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Ezt úgy hívják, hogy Pán Péter szindróma, keress fel egy pszichológust.
2022. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lucifer-666 ***** válasza:
95%
Én felnőttként anime rajzfilmeket nézek.
2022. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki nő fel. Igazából jó ha úgy vagy, ahogy vagy. Inkább légy önmagad, mint egy olyan, aki hazudik a benső énjéről.
2022. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező mindenben felnőni.

Ha belül megőrzöl egy kis gyereket, az csak jó. Legalább megérted majd a gyerekeket is.

VISZONT, nagyon fontos:

legyél képes felnőttként is viselkedni!

A cselekedeteidet mérlegeld! Ugyanis a következményeket neked kell viselni, nem nagyon lesz segítséged.

Ne szaladj el a problémák elől, hanem felelősen állj neki megoldani!


Ha ezek teljesülnek, akkor belül, meg a szabad idődben nyugodtan lehetsz gyerek.

2022. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Végre, akkor ezekszerint nem csak én vagyok így. Bár bevallom, én a jövőbeli karrieremről szoktam álmodni,de ezen kívül én is ugyanígy érzek. Leginkább azok terén, hogy még én is játszanék, nem érdekel a szerelem, párkapcsolatok (Pl.: A húgom is jóval érettebb nálam. Neki van párja, sminkeli magát stb., vagy pl ott van az is h. míg mások az identitásukról párkapcsolati problémákról, alakjukról,érzelmeikről beszélnek, én nem nagyon tudok bekapcsolódni, mert nem foglalkoztat a téma.) És én is nézek meséket, és én is ilyen téren gyerekes szeretnék maradni.(Kivétel a tanulás, munka, és karrier terén, mert e téren inkább felnőttes szeretnék lenni.)
2022. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!