Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merem elmondani az őszinte...

Nem merem elmondani az őszinte véleményemet, mert attól félek, hogy butának fognak nézni. Néha tényleg én is azt hiszem, hogy buta vagyok, de nem tudom miért. És ettől nem igazán van önbecsülésem, és magabiztosságom. Ez ellen mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerűn csak ne foglalkozz vele. Magadért élj ne azért hogy másnak megfelelj.
2022. dec. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Végiggondolni, hogy mitől lettél ilyen. (Elárulom: a szüleidtől.) Pont erre való a pszichológus. De azon kívül beleállni és gyakorolni. És megtapasztalni, hogy senki nem néz rád furcsán a véleményed miatt. Ajánlott olvasmány: Vágyi Petra: Sémáink fogságában.
2022. dec. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Sokszor olyan véleményem van egy adott dologról, hogy megáll a levesben a kanál. De ha már kimondom, megpróbálom megértetni másokkal.
2022. dec. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!