Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem üresnek magam?

Miért érzem üresnek magam?

Figyelt kérdés
Egy pár nappal ezelőtt igyekeztem feldolgozni néhány múltbeli rossz élményt ,amiknek a közvetlen következménye az önbecsülés és önértékelés megrontasa . Ezen élmények miatt semmi onbecsulesem és önértékelésem nincsen már . Az írás segitsegel próbálkoztam,úgy éreztem megy is , átéltem mindent ,és tudatosítottam mindent magamban mi miért történt ,de rögtön utána valamiért borzasztóan üresnek éreztem magam ,és mintha nem ismernem magam abszolút . Valami fogvatart nagyon azokhoz az élményekhez.Miert van ez ,és ez normális? ti is éreztétek már így ? köszönöm a válaszokat .

2023. jan. 6. 18:05
 1/2 Shora ***** válasza:
Volt időszakom, mikor engem is a múlt magával tartott. Nem tudom mennyi ideje kínoz téged az egész, de nekem az idő segített meg a környezetváltozás. Normális néha mélyponton lenni és ürességet érezni :/ sajnos az élet nem habos tortam, ahogy mondani szokták. Próbálj ki olyan hobbikat amik elterelik a figyelmed ezekről. Nekem pl a főzés eléggé ilyen terápia szerűség sokszor, kikapocsol :D Vagy kedvenc sorozatok nézése, esetleg séta, mozgás igazából bármi aminél úgy érzed hogy "igen, ez jól esik" :) Kitartást! Hidd el, az idő és a megbocsátás a kulcsa ahozz hogy tovább tudj lépni , nem vagy egyedül!!
2023. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm ,remélem énis,hogy jobban leszek.
2023. jan. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!