Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak,ha folyamatosan...

Mit csináljak,ha folyamatosan beszólogatnak?

Figyelt kérdés

Van az osztályba néhány gyökér,akik folyamatosan kötekednek,meg szólogatnak be,de észrevettem,hogy nem csak nekem.


Velem állandóan azt csinálják,hogy keresik rajtam a fogást,hogy mibe mikor tudnak belekötni/beszologatni.Pl ha kérdezek a tanártól/osztalytarsaimtol valamit,vagy kidobok valamit a kukába,akkor egybol megkezdik.


Ha ignorálom,ha visszaszólok akkor is pofaznak ugyanugy tovább. Azt is terveztem,hogy valahogy megverem őket vagy csak b*szok nekik egy pofot,de félek a következményektől.


Mit tudok tenni ez esetben,mit tanacsoltok? Egyebkent en eszre vettem,hogy ezek csak csapatba ilyenek,egyedul egy rossz szot nem szolnak. De hiaba,akkor is irritalo amikor igy provokalnak,a tanar meg nem csinal egyszeruen semmit,konkretan le se sz*rja. Tehat ebbe az a hihetetlen,hogy nem is szunetben vannak inkabb konfliktusok,hanem oran.


Ekezeteket valamikor lusta voltam hasznalni,bocsi azert. Hulye beszologatos valaszokra nem vagyok kivancsi.



2023. márc. 13. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Fogj össze azokkal, akiknek szintén beszólogatnak
2023. márc. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Nincsenek szüleid esetleg tanáraid?
2023. márc. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Elhal.
2023. márc. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképp állj ki magadért, ne hagyd magad, de akkor szóljatok vissza közösen amikor mindenki ott van, azért nagy a szájuk nekik is mikor többen vannak mert nagyobbat üt a szó olyankor. Ti is használjátok ki ezt a szituációt. Sok sikert.
2023. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat.
2023. márc. 26. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!