Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Nincs önbizalmam?

Miért van ez? Nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és nincs önbizalmam.....

Ezeket amiket most leirok télleg nem nagyképűségből írom.

Tehát minden barátom női ismerőseim szerint jó pasi vagyok. Ezt nagyon sokan is mondják 14-20 évesekék is. Barátaim is elszolják magukat pl.: gyere ide meg oda örülnek az ilyen jó pasiknak és akkor 2 másodperc csönd van és elkezdik habi jópali megilyenek... Ilyenkor megjön az önbizalmam egy napig. Sok nővel összejöhettem volna de ammikor odakerült asor nem mertem vele járni mert félek hogy elhívom valahová nem tetszik neki stb pedig mindenkivel tudok beszélni, állandóan a középpontba vagyok a barátaimnak adom a tanácsot mit csináljanak a egy randi stb.. Nekem még se megy


Miért van ez?


2008. dec. 28. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezért:


Bármi, ami felől biztos tudásod van, az tapasztalatodon belül jelent meg korábban.

Kipróbálhatod...végy egy csomó mindent sorra amiben biztos vagy...és lásd, hogy megtapasztaltad azokat.

Veheted akár azt is, hogy "jó pasi vagy"...hányszor hallotad már?


És most vedd azt a kérdést, amiben nem vagy biztos...mi lesz, ha....elhívom...felhívom..??

Ha jól értem ez tapasztalaton kívül van.

Azaz meg kell tenned...ahhoz, hogy lásd mi lesz.

Most véleményed van, utána bizalmad lesz.


Üdv!

2008. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!