Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnák újból megbízni...

Hogyan tudnák újból megbízni az emberekben?

Figyelt kérdés

Rengetegszer bántottak(vertek,megaláztak,elárultak...)

Megkellett tanulnom nem megbízni az emberekben,és utálni...

Viszont ez odáig fajult hogy senkiben nem tudok megbízni.

Volt egy kapcsoltam,szakítottam a sráccal mert nem tudtam benne megbízni,és nem hittem el hogy szeret és jót akar,és segíteni szeretne.

Megszoktam hogy folyton egyedül vagyok.Idegesít az ha valaki van velem,és azt mondja szeret.

Itt lelkileg fáj.Azért hogy elérjem a céljaimat eltiprok másokat.....

16/L


2009. aug. 17. 10:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy folyamat. Nem megy hirtelen. Tudsz rá edzeni. Mint az izmoknál. Egyik nap kipróbálod, hogy valamiben rábízod magad egy emberre. (Kérsz tőle valami szívességet...) Ha megteszi, akkor látod, hogy nem vagy csak magadra utalva. (Nem kell nagy dologra gondolni, kérdezd, meg mennyi az idő?) Aztán a közelebbi ismerőseidtől is kérhetsz, a családodtól is. Előbb kicsi, majd tőlük már nagyobb dolgokat is. (Közben ne felejtsd el viszonozni nekik valamivel. Mármint azoknak, akik megtették, amit kértél. Természetes, hogy nem mindenki fogja.)


Ha eljutottál odáig, hogy meg tudsz bízni egy idegenben valamennyire, keress fel egy szakembert! Vele már gyorsabban tudsz majd haladni. Az nagyon jó jel, hogy feltetted magadban is ezt a kérdést, meg ide is. Ha név nélkül is, de máris próbálkozol. ;)

2009. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!