Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki öngyilkos lesz az gyáva...

Aki öngyilkos lesz az gyáva vagy bátor?

Figyelt kérdés

2023. márc. 27. 13:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%

9-es, gyáva.


Pontosan tudom, milyen állapot ez, mert én is átéltem. Borzasztó hiba volt! Gyáván viselkedtem és rettenetesen szégyellem, pedig régen történt. Sosincs az öngyilkosságra elfogadható ok, bátorságnak beállítani a problémáktól való menekülést és feladást, kifejezetten vérlázítónak tartom.

2023. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Akkor válaszold meg a kérdést: ha elveszíted az egész családod,neked örömet jelentene az élet?

Gyáva az az ember,akinek nem marad senkije és nincsenek már az életben céljai sem?

2023. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
Igen, gyáva. Vissza nem hozhatja az elvesztett szeretteit, de ez nem jelenti azt, hogy fel kell adnia.
2023. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
63%
Szerintem se nem bátor se nem gyáva egyszerűen nem tudja hogyan segítsen önmagán
2023. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Jossszy3 válasza:
0%

Egy bátor gyáva

Bátor hogy megtegye, gyáva a többihez

Ja és önző is

Meg hülye

2023. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem is bátor és nem is gyáva, hanem csak hozott egy (valószínűleg) rossz döntést.

Nem is önző, mert a saját életével azt kezd mindenki, amit akar. Ettől függetlenül én is úgy gondolom, hogy majdnem minden esetben baromság öngyilkosságot elkövetni.

2023. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!