Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek erről: Nem...

Mi a véleményetek erről: Nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
Valószínűleg nem fogok akarni gyereket életem során. Nagy családi házban szeretnék élni a szüleimmel, állatokat tartani. Szerintetek ez normális? Más is van így?

2023. ápr. 7. 09:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te dolgod nem a miénk. Ki kötelez rá? Vagy kit érdekel hogy ki mit csinál? Szerintem téged se érdekeljem mit gondolnak rólad mások. Nekem van gyerekem mert mindig is akartam, nekem örömet okoz. Én is állatokat akarok majd tartani, kertészkedni, és kevesebb órában dolgozni, inkább otthon dolgozós anyuka szeretnék lenni. Biztos van aki megkövezne érte de telibe kakkantom. Tégy te is így! :)
2023. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon sokan nem vàllalnak gyereket. Ez egyèni döntès, semmi baj nincs vele. Rosszabb lenne, ha kèzelt vagy valós tarsadalmi nyomàsra vàllanàl gyereket, mikor nem is szeretnèl.

Nekem szemèly szerint fura, hogy vègleg a szüleiddel szeretnèl èlni, de ez is egyèni döntès. A többsègnek igènyük van a különèlèsre, de nem mindenkinek. (Ès nem mindenki engedheti meg magànak anyagilag)

2023. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
100%

És szerinted ez engem hol érdekel?

Téged érdekel, hogy én 2 gyereket szültem 120m2re és van 6 tyukunk?

Vagy hogy a marika 8gyereket szült és kecskeket tart?


Csináld úgy, ahogy te akarod. Ne másnak akarj megfelelni, ne mások véleménye számítson...

2023. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad hány éves vagy. Én kb 20 évesen gondolkodtam így, akkor szerintem teljesen normális, simán változhat még. De ha mégsem, az sem gond. Nem mindenkinek való gyerek, mindenki úgy éli az életét, ahogy neki jó. Én család centrikus vagyok, de soha nem ítéltem el azokat, akik nem akarnak gyereket. Inkább, mint hogy csak a társadalmi elvárásoknak tenni.
2023. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene, hogy véleményem legyen arról, hogy te hogyan szeretnél élni? Amíg nem jelentesz veszélyt ránk, addig teljesen leszrom.
2023. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
100%

Teljesen rendben van.

Magaddal kell elszàmolnod, senki másnak nincs köze hozzá.

2023. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Magánügy.


Amíg nem akarsz erről másokat meggyőzni vagy később ezen szomorkodni ( és nekem panaszkodni)

Addig engem nem érdekel..


( utóbbit csak amiatt hoztam fel, mert évente a családban sokszor el kell szenvednem.. pedig sajàt döntés volt, ahogy nekem az, hogy az átlagnál több gyerekünk van)


Úgyh a te dolgod és maradjon is az😉

2023. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Én sem akarok, de eszembe nem jutna erről kérdést kiírni. Senkit nem érdekel. 😂😂😂
2023. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Részemről rendben. Kívánom, hogy sikerüljenek a terveid, váljanak valóra az álmaid és boldogan élj!
2023. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem is ismerünk.nekunk nem mindegy nelunk,hogy hol fogsz elni,vagy kivel?istenem..
2023. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!