Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kezdek megkattani vagy csak...

Kezdek megkattani vagy csak túl élenk a fantáziájám? (Bocsi, hosszú lett)

Figyelt kérdés

Melyik a gázabb? Az, ha valaki megtetszett de csak crush szintén kapcsolatot nem tudok vele elképzelni (legyen J. ) miközben van barátom ( L., több mint 3 éve) és kitalált sztorikat gyártok a fejemben rólam és J-ről vagy ha erröl az emberről (J.) és másokról gyártók kitalált sztorikat?

Teszem hozzá, nem első eset.

Mivel eléggé művészi beallítottsagú vagyok, vizuális típus, szóval gondoltam rá, hogy valami képregényeket vagy illusztrált novellát alkossak. De lehet, nem kellene olajat önteni a tűzre. Az a baj, hogy sejtem miért szeretek a gondolataiban élni de szeretném ezeket kifejezni. Hogyan? Vagy egyáltalán szabad az ilyen gondolatokat táplálni? Hol ér véget a művészi szabadság és a partnerem tisztele? Lehet megint csak művészi látásmódra fogom a valódi érzéseimet mint mielőtt rajöttem hogy biszex vagyok ? (20, N) Azt hiszem kezdek megkattani. :,)



2023. jún. 25. 04:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A művészi szabaságnak pont az a lényege, hogy szabad. Ha ebben tudod kiélni és kifejezni önmagad, akkor tedd hát bátran. Ha valóban művészlélek vagy, akkor jól tudod, hogy az alkotás nem úgy működik, hogy alkossunk valami mindenkinek tetsző művet. Egyébként ajánlom figyelmedbe az absztrakciót, mint olyat, jópár olyan verset írtam már, amiknek csak én értem a valódi lényegét, mégis pozitív kritikákat kaptam rájuk (aztán majd 80 év múlva felteheti az irodalomtanár a kérdést, hogy mire gondolt a költő?):D
2023. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, ez lemaradt, de a fantázia szóba történő j betű becsempészése nem művészi szabadság, és ez rendkívül fájt a reggeli cigi+kávé melletti ébredezés közben.
2023. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak kezdesz, vmi stiklid már tuti van. Bántas nélkül
2023. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Gyarilag dobozhibas vagy.
2023. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!