Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Zárkózott voltam, kerültem az...

Zárkózott voltam, kerültem az embereket és most nincsenek barátaim. Más is van így harminc felé?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 06:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
én :) csak én 16 éves vagyok :)
2010. okt. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
16 évesen ez még természetes! Ti mind otthonülős, kis nyavalygós lények vagytok! Persze, hogy nem marad senki a közeletekben!
2010. okt. 15. 12:42
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
ez kissé nyers volt
2010. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem csodálom nincsen barátaid ilyen magatartással és modorral szerintem megérdemled ,hogy egyedül maradj:)
2010. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Ahh Köszönöm szépen -.-"

16/L

2010. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
66%
Te mekkora tróger vagy, én se csodálkozom h nincsenek ismerőseid. (a kérdezőre értettem)
2010. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek:

Lehet, hogy éppen azért vagy egyedül, mert Téged is ilyennek látnak mások, amilyennek Te látod a 16 éveseket. Gondolkozz el ezen! Neked is rosszul esik, ha másoknak nem kell a társaságod, de valahol Te is ilyen vagy, legalábbis erre utal a nyersre sikerült kommented.

Minden ember egyedi és ez így van jól. Olyan nem létezik,hogy otthonülős valaki, inkább az van, hogy nem találkozott olyanokkal, akik hasonló érdeklődésűek és/vagy elfogadnák olyannak őt amilyen. Kevés igazi barát van az ember életében aki kiáll melletted mindig, de ha elfogadod az embereket úgy, ahogy vannak, akkor előbb-utóbb lesznek körülötted emberek, akikkel legalább tudsz beszélgetni egyet. Mindenki tőle telhetően képes csak barátnak lenni.

2010. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért 1 kommentből nem kell levonni mindent, még ha tényleg nem is volt túl kedves...


Én nem pont így vagyok, mert nekem van pár barátom. Nem voltam túl nyitott, de azért rendesen vagyok szocializálva. Inkább a periférián tengődtem mindig is, de mindig akadt mellém egy-egy hasonszőrű emberke.

Persze, ha vki tudatosan kerüli az embereket, akkor ez lesz a vége valószínűleg.


Tudom, hogy nem tanácsot kértél (és a kérdésből nem is derül ki, hogy ez neked jó-e vagy szeretnél változtatni), de ha már nem kerülöd a többi homosapienst, akkor van esély barátokat szerezni "így 30 felé" is. :)


Legtöbbször jól jön egy barát...

2010. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mikor utazom a tömegközlekedési járművön és mellettem teszi tönkre a jármű részeit és az utcán az arcomba fújja a füstöt, akkor hogyan szeressem meg a tizenhat éveseket?
2010. okt. 15. 23:13
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

10-15 17:34-es vagyok ismét. A butaság nem korfüggő, sőt, minden korosztályban van mindenféle.

Nem érdemes egy kalap alá venni az embereket, de megértem ha ki vagy akadva rájuk. Biztosan megvolt az okod rá, hogy kerülted őket, mindannyiunknak megvan a maga élettörténete. Az a 16 éves aki az arcodba fújja a füstöt valószínűleg éppen nem tartozik azok közé, akiket otthonülőnek címkéztél. Én is 30-as vagyok egyébként, és nekem sem voltak sokáig barátaim. Vannak ilyen életszakaszai az embernek. Ha stabil vagy és bízol önmagadban, akkor könnyebben átvészeled ezeket a részeket, amíg találkozol olyanokkal, akik hasonlóak hozzád.

2010. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!