Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok semmit se...

Miért nem tudok semmit se csinálni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok semmit se csinálni, se tanulni, se elkezdeni hobbikat, stb. Mindig előre eltervezem, h én pl. ma hazaérek, tanulok tz-re meg minden, de mikor eljön az ideje, sehogy se tudom rávenni magam, inkább nem csinálok semmit.. Hogyan tudnék ezen változtatni? :( (olyat ne írjatok, h határozd el magad, stb mert épp ez nem megy..) 17/F
2010. okt. 19. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
MI az hogy nem csinálsz semmit? -ülsz és nézel ki a fejedből.. mer az is valami
2010. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
inkább ülök itt és megnézek 5percenként minden társasági oldalt, stb
2010. okt. 19. 17:17
 3/9 anonim ***** válasza:
És nem unalmas?
2010. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De, de egyszerűen képtelen vagyok inkább tanulni vagy ilyesmi
2010. okt. 19. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:

hát az rossz! és a jegyeid akkor gondolom nem a legjobbak ?

- ha nem jók akkor az neem inspirál

2010. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
velem is ez van, bár azért már kezd javulni a helyzet, nem tudom én pl olyan zenéket teszek be amiknek ösztönző a szövege, hangulata, meg ha épp pihenek akkor sem a pl. facebookot nézegetem hanem olyan oldalakat amik arra motiválnak hogy igenis tanuljak mert ebből lesz pénzem. nekem ugyanis van célom, tudom mi akarok majd lenni, stb, de tudom még így is nehéz a tanulásra figyelni folyamatosan... nem tudom neked van-e valami életcélod, ha nincs semmi úgy nem tudom mit lehet csinálni.
2010. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a sok számítógép
2010. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez kémia a szervezetben

anno amikor kipróbáltam pár drogot, olyan feszült voltam pl tanulás nélkül, vagy ha nem csináltam semmit, mindent intézgettem, mert mindenen paráztam

így tisztán meg én is hajlamos vagyok nem csinálni semmi hasznosat, pedig nyakamon vannak a tartozások, de nem találok munkát és csak "sírok"

hol van ilyenkor az adrenalin?

nos ezért mondom szerintem ez kémia

nem belső sugallat vagy ambíció, meg ilyenek

2010. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Útolsó most arra buzdítod hogy drogozon?
2010. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!