Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit értetek gyerekes és érett...

Mit értetek gyerekes és érett viselkedés alatt?

Figyelt kérdés

Nekem néha már elegem van abból, hogy a körülöttem lévők valamikor vagy elég sokszor csak civakodnak , veszekednek és egymásra fognak dolgokat valahol , valahogy úgy vagyok vele , hogy részben ez kissé gyerekes viselkedés és értetlen is.

Csak mivel én is olyan társaságban vagyok mintha kicsit vissza fejlődtem volna meg azóta is mióta gyermekem van.

És hogy tudnám magamba ezt erősíteni, hogy ne legyek gyerekes és tudjak érett módon viselkedni és erősíteni magamba azt ha esetleg valakivel beszélgetek is , hogy ne legyek a befolyása (manipulálása ) alatt.

Hogy maradjak meg olyannak amilyen vagyok.

Az persze meg érthető, hogyha valakit szeretünk vagy kedvelünk olyankor neki még automatikusan átvesszük egyes tulajdonságait vagy mozdulatait.



nov. 14. 21:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!