Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek az életemmel?

Mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találom a helyem. Több dolog is érdekel, de semmi nem annyira, hogy hivatásszerűen gyakoroljam. Fogalmam sincs, hogy mivel akarok foglalkozni és ez már kétségbe ejt. Bárminek is fogok neki, egy idő után megunom és valami újat keresek. Aztán azt is megunom és már nem érdekel egy adott szintnél jobban. Voltatok/vagytok ilyen helyzetben? Mi segítene abban, hogy megtaláljam a helyem? Vagy azt, amivel szenvedélyesen tudnék foglalkozni akár egész életemben?

febr. 26. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
11: nagy szavak ezek egy senkitől, de vigyázzál, máshol dolgozni is kell majd a pénzért...
febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
10-es mondj fel. Majd apucieltart még 20 évig, ha nem tudott a munkára nevelni.
febr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
Szia 6-os vagyok. Ha nagy bajban lennél, rám írnál, hogy mit tegyél, úgy látom, te tudsz valamit, ami jó, ami nekem is használhatna. De nem. Vársz valamire, ami nem jön, és ami itt van, nem kell. Keress, kutass, hogy megtaláld az életed értelmét. De ha nem indulsz neki, úgy jársz, mint a legtöbben. Marad minden a régiben, reménytelenül.
márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ebben vagyok
márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!