Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért sírok minden nehéz...

Miért sírok minden nehéz helyzetben?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra irányulna, hogy ha összetűzésbe kerülök, vagy valaki felemeli a hangját, vagy ha valami nagyobb probléma adódik az életemben akkor ahelyett, hogy próbálnám szépen megoldani a problémát, automatikusan elpityeredem. Ez a későbbiekben nagyobb gondot is okozhat (pl. ha majd a munkahelyemen lesz ilyen gond). Hogyan küszöbölhetném ezt ki? Köszönöm a segítséget
2010. okt. 25. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
PSZIHOLÓGUS
2010. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok!

Az a baj hogy túl érzékeny a lelkünk:S...

2010. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szervusz, én is így voltam és olyan cikis helyzetekbe kerültem már miatta, hogy na... De ez azért van, mert így tudjuk, kedves társam, legjobban kezelni a stresszt, így kiadjuk magunkból a feszültséget. Most én azt csinálom, hogy sírás helyett inkább nevetek egy jó nagyot,igaz így sokan hülyének néznek, de legalább jobb kedvük lesz a nézelődőknek :) szóval csak egy mosoly is elég :) Te is mosolyogj:) szia
2010. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet nálam is! Voltam pszichológusnál valami kontrolon v min, és ott az derült ki, hogy hiperérzékeny vagyok :s. Ahogy rámtör valami rossz érzés, elsírom magam. A dokinál ha félek vagy ideges vagyok, rákérdez miért van ez, és én nem tudok neki pityergés nélkül válaszolni... Bármilyen stresszes helyzetbe, vagy számomra kellemetlen helyzetbe kerülök, máris pirosodik a szemem xD... Arra jöttem rá, hogy túl sok mindent folytok magamba, nincs kinek elmeséljem, kiöntsem a lelkem, és ez a sok fájdalom és rossz közérzet kitör belőlem sírás formályában... Pont olyan, mikor valaki egy túltöltött, nyomás alatt lévő hordót ki szeretne nyitni, és mikor megnyitja a csapot, a víz elönt minden... Itt a hordó a lelket szimbolizálja, a víz a stresszt, rossz élményeket, gondolatok, a csap pedig a személyt, helyzetet ami miatt sírni kezdünk és a spricccelő víz pedig a könnyeket... Érted? xD, tudom, 1 kicsit túlkomplikáltam, de én így érzem...
2010. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!! Sajnos nem nagyon tudok nevetni, mert most szakítottam a barátommal... :(

kedves volt Tőletek :) sziasztok

2010. okt. 27. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!