Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltál már lelkileg és anyagil...

Voltál már lelkileg és anyagilag is mélyponton?

Figyelt kérdés
Úgy érzem semmi nem jön össze,egyedül vagyok, depressziós vagyok nem tudom minek éljek.

márc. 11. 17:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
igen
márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Igen, például nemtörődömségből rosszul osztottam be a pénzem. De visszamentem dolgozni pár hónapot a vállalkozó ismerősömhöz, és még az ott dolgozóm csaj is ugrálni kezdett mikor meglátta hogy mennyit kerestem ismét.

Aztán ezt a különös hozzáállást, hogy a sok pénzen élek szabadon amíg csak tudok, máskor is megismételtem. De még szórakoztató is nekem a lenullázódás.

márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Attol mert nem jon mindig minden osdze attol meg nem leszel depis.. papirod van rola? Szedsz ra valamilyen gyogyszert? Nekem se jon mindih minden ossze..
márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Persze. Sokat segít hogyha nagyon apró lépésekkel, fokozatosan próbálsz kilábalni belőle. Minden nap tenni valamit azért, hogy neked jobb legyen és nem arra a bizonyos örvényre fókuszálni ahova az aggódó gondolatok vezetnek.
márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
44 éve minden nap.
márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze
márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 HunLo ***** válasza:
49%

,,Úgy érzem semmi nem jön össze,egyedül vagyok, depressziós vagyok nem tudom minek éljek."

,,Úgy érzem semmi nem jön össze egyedül vagyok"

Ha depressziós nem is ,de mostanság nekem sem jönn össze semmi.

Én próbálom kikapcsolni magamat.

Szóval sorozatokat nézzek,sétlok,tanulok.

Illetve most akarom befejezni az érettségit ,mert az kimaradt.

Ezeket én szerintem addig kell csinálni amíg át nem lépsz egy másik állapotba vagy úgy mond túllendűlsz a nehéz időszakon.

márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Én is kb. folyamatosan ezen a mélyponton létezek. Bármilyen próbálkozás, amit azért teszek, hogy kitörjek innen, mindig kudarcba fulladt.


De még mindig élek és ez azt jelenti, hogy van még lehetőségem újra próbálkozni és változtatni a helyzetemen. Innen is sok sikert és kitartást kívánok a kérdezőnek és mindenkinek, aki ezt olvassa. Ha ezt olvasod most vagy akár évekkel később, akkor üzenem, hogy ne add fel, mert mindig van remény! Keep fighting! Ganbare!

márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Lelkileg, melo utan minden nap fekudtem a sotet szobaban 1 honapig, nem furodtem, nem mostam hajat, ruhat se valtottam, se zoknit, se gatyat, le se vettem,abba aludtam abba mentem melozni, tukorbe se neztem bele annyira nem erdekelt, millios projektre szartam bele annyira nem erdekelt a penz se

Aztan vegul kijottem belole, segiteg meg gyogszer nelkul, fogalmam sincs hogy csinaltam:D

márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

10 éve kilakoltattak, az ügyvéd összejátszott a végrehajtóval.

Végül nem lettem gyilkos, mert egy csodálatos nő kihúzott a csávából.

márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!