Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nem találom...

Mit tegyek ha nem találom önmagam?

Figyelt kérdés
24éves leszbikus lány vagyok,bő 1 éve költöztem el a szüleimtől,introvertált magamnak való vagyok de néha jól esne a társaság,barátaim nem nagyon vannak,hiába barátkoznék egyszerűen nem sikerül. Párkapcsolatom jelenleg nincsen,az is gondot okoz hogy találjak valakit. Nagyon nem érzem magam a világon,nem találom önmagam,nem érdekel nagyon semmi,hobbim nincs,úgy érzem csak vagyok és ennyi.. Mit kellene tegyek? Valaki ha szeretne erről beszélgetni nyugodtan írjon. Köszönöm előre is!

márc. 12. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Ha megtalálnád a jóságos ISTENt, Ővele lenne az életben célod, magadban kiteljesednél, szeretve lennél. Mutathatom hozzá az utat?
márc. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia

Mutasd

márc. 13. 23:20
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Szia kérdező. Elöljáróban: még nálad is sokkal nagyobb lelki mélységben voltam, De a jóságos ISTEN és Fia az ÚR JÉZUS KRISZTUS kiemelt, és ISTEN gyerekévé tett. Ideillesztem egy régebbi kommentemből, ami segíthet neked is. "1) Úgy kell az ÚR JÉZUS KRISZTUSt keresni, - mert nem látható - hogy először szívből megszólítod, imádkozol hozzá. Bármilyen helyen megteheted, nem kell templomba menned. Az sem baj, ha nem hiszel benne. Akkor először azt kérd tőle, hogy adja meg neked, hogy hidd hogy Ő ISTEN Fia és hidd, hogy nem a falnak beszélsz, hogy ő hallja az imádságod. Mondd el neki, hogy azt olvastad , hogy Ő segíthet bajodban. Kérdd meg hogy segítsen, hogy megtaláld őt. 2) Kérdd Őt,hogy segítsen találni olyan helyet, ahol igazán, tisztán, hitelesen hirdetik, magyarázzák ISTENnek az emberekhez szóló beszédét, a Szentírást, a Bibliát. Aztán minél többször menj és hallgasd, mert neked is szól, nem vagy kirekesztve ISTEN és az ÚR JÉZUS KRISZTUS szeretetéből, segítő irgalmából. 3) Imádkozz, hogy ISTEN beszédét jó és egyenes szívvel hallgasd, és megtedd, amit mond neked, hogy ne legyél ellenkező szívedben. 4) Juss hozzá egy Szentíráshoz, Bibliához, és rendszeresen kezdd olvasni,- először az Újszövetségi részt, - és kérdd, hogy segítsen az ÚR megérteni. 5) Imádkozz, hogy adjon neked az ÚR idősebb hívő keresztyént, Tőle valót, aki segítségedre lesz. 6) Imádkozz az ÚRhoz, hogy hozza el neked azt az időt, amikor az Ő gyermeke leszel. Fogod tudni, mit tegyél, hogy meggyógyítsa a lelked, de az is lehet, hogy akkor már kérésed nélkül is meggyógyította. Ha ezeket akarod, álldjon meg téged ezekben az élő és igaz ISTEN. Még annyit, ha valahol elakadsz és segítség kellene, nekem is írhatsz, szívesen segítek.
márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

#3

Sok ember ezt megtette már, sehol sincs a drága jó istened.

Ekkor mi a tehendő?

márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Szia 4-es. Azt írtam-"szívből". Ha így tettek volna, a jóságos ATYA ölelő karjaiban találták volna magukat.
márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

#5

Miért gondolod azt, hogy aki nem találta meg, az nem szívből kereste?

márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

Szia 6-os. Mert azt írja a Bibliában a jóságos ISTEN, Aki sohasem hazudott, és nem is fog soha, hogy " akik Engem szorgalmasan keresnek, megtalálnak." Az is meg van írva, hogy " Ő előbb szeretett minket." Minél "előbb?" Annál, amikortól elkezdtük Őt keresni, megtaláltuk és megszerettük. Ide teszek még neked válaszul két linket. Minden jót kívánok neked.


Az írt szöveget hagyd figyelmen kívül, valaki illetéktelenül és valószínű rosszakarattal beleírta az énekelésbe.


https://www.youtube.com/watch?v=vcP6TvP91ZQ


https://www.youtube.com/watch?v=1L5k3cJcVdI

márc. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

Te nem tudhatod, hogy én mennyire vagyok vagy voltam őszinte és kerestem.

Te azt akarod mondani, hogy jobban tudod, hogy én mit csináltam és gondoltam?

márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia 8-as. Kérdezted, gondoltam.
márc. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Ez mégis hogyan válasz arra amit írtam.

Szerintem olvasd el újra.

márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!