Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nem találom...

Mit tegyek ha nem találom önmagam?

Figyelt kérdés
24éves leszbikus lány vagyok,bő 1 éve költöztem el a szüleimtől,introvertált magamnak való vagyok de néha jól esne a társaság,barátaim nem nagyon vannak,hiába barátkoznék egyszerűen nem sikerül. Párkapcsolatom jelenleg nincsen,az is gondot okoz hogy találjak valakit. Nagyon nem érzem magam a világon,nem találom önmagam,nem érdekel nagyon semmi,hobbim nincs,úgy érzem csak vagyok és ennyi.. Mit kellene tegyek? Valaki ha szeretne erről beszélgetni nyugodtan írjon. Köszönöm előre is!

márc. 12. 20:34
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Menjetek szobára csajok!
márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Szia 10-es. Abból indulok ki, hogy a jóságos ISTEN, - ahogy a kislány is énekelte, - a kezdeményező az emberek felé. Ő jön elénk, mert mi azt sem tudnánk, hogy merre keressük Őt. Egész mindenható szeretetével keresi és vonzza magához azokat az embereket, akik hajlandók kinyitni a lelki füleiket hívó hangjára, és nem utasítják vissza azt, ahogy itt a "gyakorin" nagyon nagyon sokszor megtapasztaltam. Ráadásul azok, akik úgy nézett ki, hogy nagy lelki bajban voltak. Ezt az ISTENi átható hívást a Szentírás, a Biblia sok helyen kijelenti. De az európai emberek nagy részének, legfőképen az ISTEN-telen magyaroknak, - ahogy az "István a király"-ban Koppány és hatalmas csapata énekli: - nem kell, nem kell, nem kell. Mit tud tenni ezek után velük a jóságos ISTEN. Erőltetni nem fogja, mert az emberek tőle kapott szabadságát maximálisan tiszteletben tartja. Hát hagyja, hogy az ISTENtelenség meghozza áldatlan gyümölcseit, amiben mi magyarok jócskán dagonyázunk, és talán a sok baj, nehézség, élhetetlen állapot, végül az egyetlen igazi megoldás felé tolja a lelkileg kikészült ellenkezőket. Aztán vannak, akik azt gondolják, hogy ők tesznek szívességet ISTENnek, ha egy kicsit keresik, aztán jöjjön már, és csinálja azt, amit ők szeretnének. De feltételeket nem szabhatunk Neki, mert lelki koldusok vagyunk, ráadásul ellenséges a lelkületünk felé. Számonkérő, stb. Hát ez így nem megy. Ő adja az Utat, Akin keresztül hozzá mehetünk. Nem Vele van a baj, amit még legfőbb ellenségünk a sátán is a lelkünkbe súg, hanem jócskán magunkkal, nyakas ellenkező emberekkel. Akkor mi a teendő? Kérni kell Őt, hogy segítsen rajtunk, hogy megtaláljuk Őt, mutassa felé az utat, könyörüljön rajtunk, mert nekünk az akarásunk, a lendületünk is elfogy nélküle. Szorgalmat is kérjük, hogy adjon, és alázatot. Segítsen át a felé vivő útban a lelki akadályokon, amíg oda érünk Hozzá. A Szentírás, a Biblia írja ISTEN ígéretét:" ...akik szorgalmasan keresnek Engem, megtalálnak."
márc. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

Ez sajnos nem működik azoknál, akik még nem hisznek.

Na majd legközelebb.

márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!