Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt a döntést megbánhatom?

Ezt a döntést megbánhatom?

Figyelt kérdés
Már egészen 6 éves korom óta az életem része a sport. Sok mindenben kipróbáltam magam, de végül a foci mellett döntöttem. Sajnos az elmúlt egy évben két komolyabb sérülésem is volt, és ez nagyon megkeseríti a mindennapjaimat. Viszont nem tudom eldönteni hogy egészségemre hivatkozva abbahagyjam vagy gyűrjem magam tovább ezen a mentális hullámvasúton. Nagyon tétlen vagyok ezért is írok ide. Aki járt hasonló cipőben ki tudná fejteni azóta mi lett vele stb?

ápr. 6. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Még focistának sem vagy elég jó? Pedig aztán ahhoz 3 agysejtnél több nem kell. Hagy ott!
ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el... Az egészség az első.


Elnézést a kifejezésért, de baszhatod, ha tönkremész és alap munkát se tudsz vállalni majd és abba roppansz bele lélekben.

ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1es mint olvashatod, itt nem az agyi kapacitásárol van szó A kerdezőnek, hanem fizikai problémái vannak.


Kedves kérdező!

Ha örömet okoz A foci, akkor én maradnék A helyedben, viszont egy szakmát érdemes mellette kitanulni. (Persze csak ha profin akarod csinálni.) (A korod is érdekelne)

Bennem is van még egy nagy kérdőjel, 4x törtem A kezem (mindez foci közben), folyamatosan fáj A lábam, de történésznek is akarok menni (egyetemre akarok menni biztosan), viszont A foci A legfontosabb nekem.

ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocsi a sok nagy a miatt
ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!