Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szemem láttára ugrott ki egy...

Szemem láttára ugrott ki egy srác egy lakásból. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Majdnem egy órája hogy kiugrott egy nagyon jó. régi játszó társam egy társasház 6. emeletértől, itt Káporsztásmegyeren.

Mit tegyek, egyszerűen nem bírom ezt feldolgozni?:(((

Egyszerűen nem tudom ezt felgfogni.

Ááááá :(((((((((


2010. nov. 2. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
az élet egy g@ci. egy idő után úgy hozzászoksz hogy már nem zavar, csak undorít. addig esetleg pszichológus.
2010. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

He?

Miért ugrott ki? Meg mégis!

2010. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot közös ismerőseitekkel, beszéljétek ki magatokból a történteket, hidd el az segít!
2010. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Én egyszer a zebrán álltam és mellettem 15 méterre csapódott le egy ember.... A szolnoki pelikán bevásárlóközpontból ugrott ki :S Durva volt nekem is, hogy ott láttam szétcsapódni a fejét.. Az első pár napban mindig azon járt a fejem, de utána már hozzászoktam a gondolathoz!

Szerintem ez neked is működni fog :)

2010. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!