Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy dolgozzam ezt fel?

Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

A "legjobb barátnőm" azt mondta hogy vége a barátságunknak talált valaki mást.Teljesen elhidegültünk egymástól,belebújt a saját kis világába egész nap netezett (twitter és facebook) megismerkedett pár külföldi csajjal és mostmár csak azok a jók neki.Ők anyagilag jól állnak mi nem.Ki akar költözni Ausztráliába az apjához és persze azért is lenézett mert nekünk nincs erre pénüzünk hogy engem anyuék kiküldjenek.. :( Nagoyn szomorú vagyok itt bőgök 2 órája és ez borzalmas.hogy tudnám feldolgozni/túl élni? nekemn ő nagyon fontos.még így is...


13/L


[Helyesírási hibákért elnézést alig látok a könnyketől..]


2010. dec. 10. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
figyelj, 13 évesek vagytok, tehát ezt az Ausztráliába kiköltözős dolgot nem feltétlen kell komolyan venni... meg az, hogy külföldiekkel kezd barátkozni meg megint olyan dolog, hogy azok mégsem igazi barátok, szüksége van mellette hús-vér igazira is. tehát attól nem kell tartanod, hogy komolyan gondolja. viszont én a helyedben meggondolnám, hogy ezek után hogy álljak hozzá, mert nagyon ronda dolog egy "Legjobb barátnőtől", hogy az anyagi helyzeteddel csesztet meg hogy csak úgy ott hagyna... szal sztem gondold át. ja, és minél jobban ragaszkodsz hozzá, annál kevésbé fogsz neki kellene. szal sztem kezdj el kicsit másokkal is barátkozni és ne nagyon mutasd, hogy ő ennyire fontos, inkább várd meg, hogy ő kezdjen kicsit ragaszkodni. mert a netes külföldiekkel nem fog túl sokra menni...
2010. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Repjegyei már megvannak,apja már megvette őket..ott lobogtatta a szemem előtt..Vannak más barátaim is egy tömérdek,ők is fontosak de ő volt/most is a legfontosabb..egyébként nem nagyon mutattam ki hogy nagyon ragaszkodom,pont ezért hogy ne legyen ez.de hát még is ez lett.:( egyébként ő 15 éves.
2010. dec. 10. 21:11
 3/6 anonim válasza:
Figyelj! Tudom, hogy fáj de ha ezt akarja akkor engedd el! Van sok más lány is! Örülj neki legalább megismerted, hogy milyen is ő! Egy szívtelen sz*rista!! Hidd el jobb ha mással barátkozol! és ne legyél szomorú!!
2010. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2010. dec. 10. 21:16
 5/6 anonim válasza:
Ja és ut. elötti vok!:) Nem az számít, hogy milyenek a pénzügyi helyzetek!
2010. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vagyis az utolsó válaszoló!! XD
2010. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!