Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elköltözik egy barátom. Hogy...

Elköltözik egy barátom. Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, nagyon közel került hozzám és nagyon megszerettem. Jó barátok lettünk, ezt kijelenthetem. Azonban el fog költözni egy-két napon belül jó messzire. Lehet már nem is találkozunk többet. A kapcsolatot tudjuk tartani az interneten vagy telefonon, de akkor is nagyon fog hiányozni.

E miatt nagyon szomorú vagyok, mit tegyek hogy könnyebb legyen? Elveszítem egy fontos személy közelségét.:(

L18


2010. dec. 26. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pont a másik oldalt tudom neked leírni. Nagyon messze költöztem otthonról, aki fontos volt az meg is maradt a mai napig. Skypeon, telefonon tartjuk a kapcsolatot, bár én hazajárok kb fél évente. De nem változott a kapcsolatunk "minősége" azokkal akik fontosak voltak.
2010. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó dolog, én is remélem hogy a mi barátságunk sem fog negatív irányban változni.

De mégis annyira rossz hogy tudom hogy nem fogom látni egy jó ideig. Talán egy év múlva hazajön egy kicsit, de még ez sem biztos. Már most hiányzik a közelsége és az hogy együtt legyünk.

köszönöm a válaszod:)

2010. dec. 26. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
ha tudjátok tartani a kapcsolatot neten és telefonon keresztül akkor minden feltétel adott hogy továbbra is ugyanolyan jóban legyetek. a probléma az szokott lenni, hogy egy-két hónap után már egyre ritkábban beszéltek és így elhidegül a kapcsolatotok. de ez ellen tudtok tenni, ha tudatosan megbeszélitek hogy oké minden héten minimum egyszer dumáltok, és nem lesz olyan hogy jaj én most nem érek rá blablabla kibúvók.
2010. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hmm, én abban teljesen biztos vagyok, hogy sosem fogom azt mondani hogy most nincs kedvem beszélni veled, bocs.

Nagyon szeretek vele beszélgetni, és mindig várom hogy mikor lesz már elérhető:) és ha jól érzem ő is szeret társalogni velem. Szóval teljesen rajta leszek az ügyön hogy ne hidegüljünk el egymásról semmi esetre sem. :)

köszönöm a választ!

2010. dec. 26. 20:13
 5/6 anonim válasza:
Én egy màsfél évvel ezelött egy màsik orszàgba költöztem! de az összes baràtnömmel tartom a kapcsolatot. Mondjuk nem beszélek mindegyikükkel minden héten de ettöl nem lett rosszabb a baràtsàgunk. a lényeg hogy mindig kérdezd meg hogy van stb. :)
2010. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot. Efelől egyáltalán nem kételkedek. A kapcsolattartással nem lesz probléma.

De az hogy messzire megy és nem látom majd, az annál inkább fáj. Nem tudom hogy dolgozzam fel. :(

2010. dec. 26. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!