Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudom elérni hogy egyálta...

Hogy tudom elérni hogy egyáltalán ne érdekeljen senki?

Figyelt kérdés
Szeretném elérni hogy egyáltalán ne érdekeljen az, hogy kivel mi van. Nem szeretnék se barátokat, se kapcsolatot soha. Egyedül szeretnék lenni, csak mindig jön ez a lelkizés hogy ehh mégis kell valaki... De én ezt nem akarom. 18/f
2010. nov. 7. 11:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt érzem, mint te, kérdező.


Annyit csalódtam az emberekben, ebben az egész gonosz és képmutató világban, hogy én is szeretném elhatárolni magam mindenkitől. Én szeretnék "élni", de mit csináljak, ha nem hagyják. A gonoszkodásukkal teljesen elveszik az életkedvemet.


Próbálnék barátkozni, de senki nem kér a barátságomból, akkor hogyan éljek? Én is el akarom határolni magam mindenkitől, hogy többé ne fájjon a szívem az örökös visszautasítás miatt.


Párom van, de rajta kívül senki más. Nincs velem semmi baj, állandóan próbálom magamban keresni a hibát, hogy miért nem kíváncsi rám senki, de nem értem. Kedves vagyok és jószívű, nem bántok senkit, nem vagyok bunkó, intelligensen tudok viselkedni, tanult is vagyok, mégis mi a baj velem? Visszafogott vagyok, nem vagyok nagy képű, amit most így leírtam, persze sohasem mondom ki így, csak magamban így érzem, hogy nem vagyok rossz ember. Párom sem érti, hogy miért nem találok magamnak barátokat.


Egyre jobban magamba fordulok, egyre boldogtalanabb vagyok. És mindenért ez a hibás, hogy nincsennek barátaim. Ha közömbös lenne a számomra, akkor szerintem nem szenvednék ennyit.


Szóval én is kérem a tanácsokat!

2010. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

vagy az a monndás vagy micsoda hogy: Egy okos lány meghallgat mindent, de nem hisz el semmit, csókol de nem lesz szerelmes, és távozik, mielőtt őt hagynák el.


te ugyan fiu vagy, de szerintem neked is lehet benne igazság. :)

2010. nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Imádom a családomat. Van 3 gyönyörű gyerekem, egy férjem. Értük élek. Aztán vannak emberek körülöttem akik látnak valakit. Nem engem. Jópofizom, mikor találkozom velük és ennyi. Nem érdekelnek. Nem érdekel, mit gondolnak rólam, mert engem sem érdekelnek. Nem megyek át hozzájuk,ők sem jönnek át hozzánk.

Inkább engedd el a füled mellett a beszólásokat. Ne akarj belül üres lenni. Nem jó. Legalábbis huzamosan. én 29 éve vagyok üres belül. Megtanultam álarcot viselni, hazudni ha kell. Bántani sosem bántottam senkit. És nem is akarok. Nem vagyok depressziós, csak üres. Ne akard ezt. Ha nem akarsz foglalkozni mások véleményével akkor nem fogsz. Ennyi

2010. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Sztem lődd fejbe magad. Ráadásul: Ezzel nagy szolgálatot teszel az emberiségnek is.
2010. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Olyan fiatalok vagytok, kár így gondolkozni.

A 15 éves lánynak több esze van, mint nektek összesen...

De ha nektek így jó, csak majd olyan besavanyodott emberek lesztek, akik mindenkit utálnak, mindenkit kritizálnak és csak nekik van igazuk...

2010. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!