Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudom elérni hogy egyálta...

Hogy tudom elérni hogy egyáltalán ne érdekeljen senki?

Figyelt kérdés
Szeretném elérni hogy egyáltalán ne érdekeljen az, hogy kivel mi van. Nem szeretnék se barátokat, se kapcsolatot soha. Egyedül szeretnék lenni, csak mindig jön ez a lelkizés hogy ehh mégis kell valaki... De én ezt nem akarom. 18/f
2010. nov. 7. 11:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

11:59 vagyok.

Akkor nem neked szólt, elnéztem így jártam.


Kérdező, én most tértem vissza részben a közösségi életbe, de máris csalódnom kellett, szóval ebben is tudok tippet adni, vagy elmesélheted mi volt, fogadjunk hasonló eset mint az enyém.

2010. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Jah, nem neked szólt -.-
2010. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
38%
Lődd le magad. Akkor tuti nem kell foglalkoznod a körülötted levőkkel..
2010. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
35%
Nem értem,hogy neked mi jó származik abból,hogy egyedül vagy?:D Látszik,hogy egy egocentrikus ember vagy,aki úgy csinál,mintha mindenki odalenne érte,de didekt azt akarja,hogy ezt ne csinálják.. -.- az embernek mindig szüksége van valakire,mert társas lény,ne legyél már remete.. :D
2010. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Engem konkrétan untatnak, sokszor pedig kínosak a beszélgetések, mert számtalan olyan dolog van amit ha kimondok ellenszenvet ébresztek a másikban, és még megannyi számtalan olyan dolog amiről még nem is tudok, de hatással lehetek rá akaratom ellenére. Egyszóval idegesítően irracionális mindenki, de azért 1 jó csajt dugnék.
2010. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

13:43 - "Látszik,hogy egy egocentrikus ember vagy,aki úgy csinál,mintha mindenki odalenne érte,de didekt azt akarja,hogy ezt ne csinálják.. -.-"


Nem vagyok egocentrikus, és nincs mindenki alig értem, sőt csak nagyon kevéske barátom van, mert szinte csak az osztályban vannak ismerőseim, és nem járok sehova sem. Csak most megint csalódtam így is, ezért szeretnék teljesen magam körül kizárni mindenkit megbántás nélkül, mert én nem akarom egyáltalán hogy bárkit is érdekeljek.

2010. nov. 7. 13:57
 17/25 anonim ***** válasza:
van eszed
2010. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Azért akarsz egyedül lenni,mert nincsenek barátaid és úgy védekezel,hogy azt mondod hogy nem is kellenek.Általában ez szokott lenni.
2010. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
en teljes mertekben egyetertek veled hala a jo istennek mar 27 eves vagyok,es nincsenek barataim,nem is akarok baratokat,sot mondok jobbat:meg a szuleimmel sem beszeltem 9 eve.es ez nem vicc.ugy elvagyok mint a befott. es en is szoktam figyelni mas embereket,de csak kivulallokent.nem akarok egy mondatot sem valtani senkivel.orulok ha annyit mondok pl.a boltban egy eladonak hogy jo napot,koszonom,viszontlatasra. hat ennyit a tarsas emberi lenyrol.
2010. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Egyszer él az ember. Mégis mi értelme lenne elcseszni? Ti csak egyszerűen féltek. De ha nem próbáljátok meg, nem csalódtok, akkor sosem fog eljönni az a pillanat, amikor már boldogan élhettek valaki mellett, nem egyedül öregszetek meg, lesznek gyerekeitek, unokáitok, akiktől rengeteg szeretetet kaptok.

És még nagyon fiatalok vagytok ahoz hogy unjátok az életet. Bunkónak lenni pedig nem élvezetes. A tanárom bunkó, és folyton vissza kell fognom magamat, hogy ne rúgjam pofán.Ma pl elkezdtem remegni majdnem fellöktem az asztalt és a füzetemet is majdnem szétszakítottam >< Nem hiszem hogy örülnétek neki ha mások rólatok így vélekednétek.

Szerintem próbáljatok meg élni. Rendesen. barátokkal akikre mindig lehet számítani.

nekem ilyen depresszió szerűségem volt, utáltam az összes embert, minden programot lemondtam és a végén már senki nem keresett. 100 barátból az lett, hogy az osztályból már csak 2 emberrel beszéltem (miután túl voltam a rosszkedven) mert a többiek már nem nagyon akartak beszélgetni. Utána mindenkivel "jóba" voltam de egyik se vlolt a barátom.

Még jó hogy jött a suliváltás.

Senkit se tartok igazi barátomnak, de legalább vannak akikre számíthatok. Az életbe van rengeteg barátom és 2 olyan akire mindíg számíthatok. Anyukám és az egyik a 2 ember közül aki a rossz napjaimba is mellettem volt.

Most próbálok megnyílni, ismerkedni, ott lenni ahol csak tudok. Néha így is visszamondom a progikat, hogy nincs kedvem emberek közé menni, de van hoyg nincs kedvem mégis megerőltetem magam "a gyógyulás" érdekében és amikor már ott vagyok,jól érzem magam.

Ti is próbáljátok meg.

15/L

2010. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!