Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kérik meg tőlem, hogy...

Miért kérik meg tőlem, hogy újra tisztességes és kedves legyek?

Figyelt kérdés

Régen kedves,jóságos,aranyos lány voltam s még minden unalmas jelző,amit eltudtok képzelni.Azóta megváltoztam: sokszor beszólok az osztálytársaimnak,fentről nézem őket,élvezem húzni őket,már nem vagyok az,aki voltam.

De sokan ilyenek,mint amilyen én most vagyok.Nekik mégse hányja fel soha senki,hogy nem jó a viselkedésük.

Velem miért teszik ezt ? Miért hiszik,hogy nálam joguk van beleszólni a viselkedésembe? 16/L


2010. nov. 10. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerettek úgy,ahogy voltál.
2010. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

igen szerették a régebbi viselkedésedet.

és nemkötelező nekedse beállni a majmoközé attol nemleszel több. ugyanaz az ember vagy aki voltál csak elnyomsz különböző tulajdonságaidat vagy valami lelki eredetű bajod lehet..nemtudom de am szeretlek (L)XD 15/f

2010. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Persze,hogy régen szerettek,mindenki szereti ha valakivel a talpát is letudja nyalatni,nem ?

Csak annyi,hogy ami nekik jó az nem biztos,hogy nekem is

2010. nov. 10. 16:39
 4/12 anonim ***** válasza:
második vagyok nem mással van a baj nem is a viselkedéseddel hanem a kisugárzásoddal és hogy minek tekinted magad ..
2010. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
írj már privit 16:42 vagyok
2010. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

16:42- Kérlek fejtsd ki bővebben,érdekelne a véleményed


Milyen kellen legyen a kisugárzásom ?

2010. nov. 10. 16:43
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok privit írni neked
2010. nov. 10. 16:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Ahogy bánnak veled az pontosan azt tükrözi hogy milyen képet alkotsz magadrol. ha nőiesnek érzed magad jobban vonzódnak hozzád a férfiasabb egyének ha ilyen emo vagy akk emokat vonzol stbstb . De te valamiért nem tudsz magadrol olyan énképet kialakítani amit egyenrangúként tekintenek.Sokat szivattak,vertek,ronda vagy? vagy van valami ok amiért alsóbbrendűnek érzed magad a többieknél?

Az hogy elnyomod a személyiséged nem megoldás ezért van annyi agresszió,és negatív ember. A lényeg hogy amilyennek gondolod magad olyannak fognak látni. Ha azt akarod hogy ne pofázzanak akkor legyél magabiztosabb!!! sokkal magabiztosabb, bízz magadban , mert te is egy csodálatos ember vagy mint midenki gyönyörű lényeddel együtt :) 16:42 vtam

2010. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehet én értelek félre, de nem értem milyen köze van ennek a jelenlegi személyiségemhez. Most az van,hogy az egyik bnőm megszólt,mert túl beképzelt vagyok.Nem alulbecsülöm magam,hanem inkább túlbecsülöm magam szerinte.


Viszont szerintem ezzel semmi gond nincs. Mi van,én tudtam beképzelt emberek mellett létezni sokszor, bár igaz, hogy tűrnöm kellett,de nem szóltam be nekik vagy ilyesmi

Más miért nem képes erre ?

2010. nov. 10. 16:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Nemvagy te beképzeld ha az lennél lesz@rnál minden oltást.
2010. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!