Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kérik meg tőlem, hogy...

Miért kérik meg tőlem, hogy újra tisztességes és kedves legyek?

Figyelt kérdés

Régen kedves,jóságos,aranyos lány voltam s még minden unalmas jelző,amit eltudtok képzelni.Azóta megváltoztam: sokszor beszólok az osztálytársaimnak,fentről nézem őket,élvezem húzni őket,már nem vagyok az,aki voltam.

De sokan ilyenek,mint amilyen én most vagyok.Nekik mégse hányja fel soha senki,hogy nem jó a viselkedésük.

Velem miért teszik ezt ? Miért hiszik,hogy nálam joguk van beleszólni a viselkedésembe? 16/L


2010. nov. 10. 16:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elég, ha azokkal vagy agresszív, akik ártani akarnak neked.
2010. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kiskorodban is lehet, hogy néha tiszteletlen voltál, csak nem tették szóvá, de mivel már tini vagy, úgy érzik, beleszólhatnak a viselkedésedbe, mert az összes tini ilyen, és nem akarják hogy rájuk hasonlíts.
2010. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!