Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek jogosan van...

Szerintetek jogosan van lelkiismeret furdalásom? (kis dolog, de mégis rossz)

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, barátom dolgozik. Neki sokkal jobb laptopja van és rábeszéltem nagy nehezen, hogy kis időre cseréljünk. Kell nekem sulis rajzolóprogramhoz (mérnöknek tanulok) kis időre. Emiatt ő alig jön netre, mert lassú a gépem, meg nincs rajt sok minden ő meg nem tud telepíteni.

Jogosan érzem rosszul magam miatta,hogy nála van a rosszabb gép és alig tud csinálni valamit vagy mivel 4 éve együtt vagyunk ennyit megtehet? (nemsokat találkozunk suli miatt)

21l


2010. nov. 23. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mitől volt tiszta ideg? Én ezt nem értem! Szerintem teljesen magától értetődő, hogy ilyenkor az ember kérés nélkül is odaadja a gépét a párjának. Én biztos azt mondtam volna, hogy maradjon addig nálad amíg csak szükséges. Te nehogy rosszul érezd magad emiatt.
2010. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én feltételezem szeret téged a párod. De ettől függetlenül lehet hogy tényleg ideges volt 1 hétig.

Nyilván már megrögzött szokása volt 1-2 dolog amit csinált a gépén és most nem tudott, mert neked adta... Ez elég indok (sajnos) az idegességhez. Ha valaki nézi a kedvenc műsorát és elmegy a villany, ideges lesz. Ha a párja kapcsolja le a tv-t az orra előtt, még idegesebb lesz... Ilyenkor valami primitívebb módon működik az agy és nem hagyja az érzelmeket, logikát szóhoz jutni, hanem csak az ösztönös állat jön elő belőle és az állatok meg nem kedvesek... Vagy semlegesek, vagy ha bánták őket (ez a helyzet) akkor agresszívak...


De a lényeg, hogy a srác tiszta fejjel biztos megérti miért kérted el, és biztos nem haragudni fog rád, hanem örül hogy segíthetett.

2010. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
utolsó teljesen igazad van:) köszönööm
2010. nov. 29. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!