Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MIT GONDOLSZ AZ ALÁBBIAK...

A_maestro_főnök kérdése:

MIT GONDOLSZ AZ ALÁBBIAK ALAPJÁN RÓLAM?

Figyelt kérdés

____ kiskoromban se voltam egy átlaggyerek, 3 fiútestvérem van és mindg velük voltam ennek köszönhetően az ovodában nem igazán voltak játszópajtásaim, és néha agreszzív is voltam. egyszer a szomszédba költözött egy lány aki 1 évvel fiatalabb nálam, és állandóan idejárkáltak hozzánk egy másik lánnnyal, mert csak én játszottam velük---- hozták a babájukat meg iylen vackokat , de köztudottan gyűlölöm a babákat, na és majdnem széttéptem azt a babát, és ezután nagy nyugodtan lementem a pincébe hogy megkeressem a hűtő alatt levő tologatós kisautót, aztán azután soha nem jöttek játszani .. :(

ja, az ovodát is rühelltem, tetejébe visszafogtak egy évig, és csupa csillivilli gazdagszülők habosfodros lánykatársaságába kerültem, aminek a látványára fordult egyet a gyomrom, pedig hát egy 6 éves kislánynak szinte csak lánybarátnői vannak... erre az ovónő olyan asztalhoz rakott , ami echte luzergyerekekből állt, de mégis nagyon tetszett ez az egész, még egy F-1es kisautót is vittem, hogy azzal játszunk. :D:D még aznap reggel beszólt nekem egy apa hogy egy lánynak nem való a kisautó !!! na mondom, most akkor mit csináljak ??? ....

ennyit az oviról.

suliban látszott rajtam hogy sokkal fejlettebb vagyok a társaimnál, mert ugye a hülyenő visszafogott mert nem értem fel az asztalt, de agyilag elmentem volna már egy 3 osztályosnak--- alsót végigszenvedtem amennyire csak lehet, jól lebutittak... felsőben meg elkezdett érdekelni a sportolás [atlétika ] és matek, fizika kémia. hm.. :D:D ott akkor meg is kaptam hogy továbbtanuláskor ne is merészeljek ilyen műszaki pályára menni. 1. nem női szakmák az ilyenek. 2. ugysefogmenni.. 8 félévkor direkte 4es lettem a 2 főtárgyból, csak azért hogy nehogy spec matekre mehessek... de bejutotttam nyelvi osztályba. szánom bánom hogy becsaptam saját magam ezzel a hülye nyelvtanulással, meg humán szarokkkal....

eljött a faktválasztás ideje, egy percig se gondolkodtam hogy matek és fizika lesz a favorit , ne is beszéljenek le róla. OKÉ, erre bemagyarázza nekem hogy jó tanuld ezeket. de menjél orvosi egyetemre. ... osztottam szoroztam napokig hogy orvos legyek vagy valami reálpálya ??? végül megmondtam nekik kerek perec hogy oké, de csak orvos, nem adom alább mire a reakció : óó hát azt nem,, azt felejtsd el, legyél gyógyszerész. ezzel úgy felhúzák az agyamat.... na haggyuk. utána megint előadtam a reálpályás elképzeléseim [most nemm irom le, szerintem sejthető,], mire a válasz: nem való az neked! nem birnád az egyetemet! nem női szakma ! satöbbi....

.. átlaghétköznapokon eléggé furcsa vagyok, teljesen mást gondolok és más elképzelésiem vannak mint a korosztálynak. hozzáteszem bunkó szemét vagyok, és mindenkit lenézek, egoista, magányos, szerencsétlen, netfüggő valakicsoda lettem az elmúlt 2 évben ... kezdek kicsit kulturálódni.. azaz visszanyulni a gyerekkromba,,, rubik kockázok, képregényt rajzolok, satöbbi..


2010. nov. 25. 18:59
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

???

nem szokásom hallgatni.

egyébként meg nem értem.

::::::::::::::::::::::::::::::::: most beszélek a jelenlegi iskolámról, meg az ottani helyzetről...:::::::.

a ... .... gimn.. idősebb, mint az USA alapító okirata, , patinás, csodaszép épület a város főterén , többszöri felújítások után elnyerte mostani arculatát. évfolyamonként 4 osztály . az osztályom az egyiike azoknak, amiben nincs összeatrtozás, csak széthúzás, egymás idegesítése és a keresztbetevés. ez engem nem igazán érint, mert nem foglalkozom velük, egyszerűenkivonom magam a feladatból,mert akármiben benne lennék, ott hamar elmérgesedik a helyzet, és vagy én kényszerülök távozásra,- mert mindenben a főnökszellem vagyok, és ezt nem bírják elviselni, pedig mindenkiről tudom, hogy kinek milyen feladat való.- vagy mások, és akor megint én vagyok a hibás, a köcsög, a szemét, aki miatt nem lehet együtt dolgozni. 1. azért mert nem tudom elviselni ahogy bénáznak és 20 percig néznek ki a fejükből mert annyira sügerek, 2. mert utálnak .

jó magas a létszám, max2 emberrel beszélgetek , a többieket mintha észre semvenném. 9be próbáltam ezt a remek tulajdonságomat visszafogni, és ugy nézni rájuk hogy, na új emberek, hátha jobbak mint az előzők. segítőkész, kedves ,aranyos , szorgalmas voltam, sokszor szívtam a fogam, hogy miket nem tudnak , és ezekkel kell együtt lennem ??? aztán elkezdtekvelem bunkózni, meg szemétül viselkedni, bántó megjegyzések, furkálódások, de oylan szinten, hogy át akartam menni máshová. de maradtam, én hülye. 10ben ez még csak rosszabb lett. de addigra tökéletesre fejlesztettem a velük való kommunikációt, ami annyit tesz, hogy azt sem hallom meg amit kérdeztek. addigra már csak 2 emberrel voltam olyan szinten hogy nagyon szívesen elbeszélgetek velük bármiről, de mivel nem nagyon akad olyan téma ami érdekelné őket is és én is hozzá tudnék szólni, na olyan nincs. pl. pesten épült egy épület, és mellékszöveget nyomott hozzá az osztálytársam, én meg kész tényekkel, információkkal, egész adathalmazzal válaszoltam neki, ezen kicsit meglepődött, és azóta nem nagyon esik szó, pedig engem nagyon érdekelnek az építkezések, tervezés, kivitelezés, ilyen dolgok.

a másik osztálytársam akivel beszélgetek, tavaly nyáron nekiállt nekem emaileket küldözgetni, haverkodni, ami engem lepett meg, mondom ezeket meg mi lelte ?? most 3ba egész napot elrajzolgatunk képregényeket, meg elszórakozgatunk, de igazából itt sincs olyan téma , amiről szívesen beszélgetnék vele, ugy hogy itt meg is szakad a nagy haverkodás. amit nem is nagyon bánok, mert nem szívlelem ezt az iskolát, jövőre vége lesz , mint a botnak , és vége ennek az undorítóan aljas társadalmi közegnek, amit még én választottam 8ba.


::::::: de itt vége, majd irok még, de már elfelejtetem a gondolatmenet elejét :( ::::

2010. dec. 5. 14:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!