Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MIT GONDOLSZ AZ ALÁBBIAK...

A_maestro_főnök kérdése:

MIT GONDOLSZ AZ ALÁBBIAK ALAPJÁN RÓLAM?

Figyelt kérdés

____ kiskoromban se voltam egy átlaggyerek, 3 fiútestvérem van és mindg velük voltam ennek köszönhetően az ovodában nem igazán voltak játszópajtásaim, és néha agreszzív is voltam. egyszer a szomszédba költözött egy lány aki 1 évvel fiatalabb nálam, és állandóan idejárkáltak hozzánk egy másik lánnnyal, mert csak én játszottam velük---- hozták a babájukat meg iylen vackokat , de köztudottan gyűlölöm a babákat, na és majdnem széttéptem azt a babát, és ezután nagy nyugodtan lementem a pincébe hogy megkeressem a hűtő alatt levő tologatós kisautót, aztán azután soha nem jöttek játszani .. :(

ja, az ovodát is rühelltem, tetejébe visszafogtak egy évig, és csupa csillivilli gazdagszülők habosfodros lánykatársaságába kerültem, aminek a látványára fordult egyet a gyomrom, pedig hát egy 6 éves kislánynak szinte csak lánybarátnői vannak... erre az ovónő olyan asztalhoz rakott , ami echte luzergyerekekből állt, de mégis nagyon tetszett ez az egész, még egy F-1es kisautót is vittem, hogy azzal játszunk. :D:D még aznap reggel beszólt nekem egy apa hogy egy lánynak nem való a kisautó !!! na mondom, most akkor mit csináljak ??? ....

ennyit az oviról.

suliban látszott rajtam hogy sokkal fejlettebb vagyok a társaimnál, mert ugye a hülyenő visszafogott mert nem értem fel az asztalt, de agyilag elmentem volna már egy 3 osztályosnak--- alsót végigszenvedtem amennyire csak lehet, jól lebutittak... felsőben meg elkezdett érdekelni a sportolás [atlétika ] és matek, fizika kémia. hm.. :D:D ott akkor meg is kaptam hogy továbbtanuláskor ne is merészeljek ilyen műszaki pályára menni. 1. nem női szakmák az ilyenek. 2. ugysefogmenni.. 8 félévkor direkte 4es lettem a 2 főtárgyból, csak azért hogy nehogy spec matekre mehessek... de bejutotttam nyelvi osztályba. szánom bánom hogy becsaptam saját magam ezzel a hülye nyelvtanulással, meg humán szarokkkal....

eljött a faktválasztás ideje, egy percig se gondolkodtam hogy matek és fizika lesz a favorit , ne is beszéljenek le róla. OKÉ, erre bemagyarázza nekem hogy jó tanuld ezeket. de menjél orvosi egyetemre. ... osztottam szoroztam napokig hogy orvos legyek vagy valami reálpálya ??? végül megmondtam nekik kerek perec hogy oké, de csak orvos, nem adom alább mire a reakció : óó hát azt nem,, azt felejtsd el, legyél gyógyszerész. ezzel úgy felhúzák az agyamat.... na haggyuk. utána megint előadtam a reálpályás elképzeléseim [most nemm irom le, szerintem sejthető,], mire a válasz: nem való az neked! nem birnád az egyetemet! nem női szakma ! satöbbi....

.. átlaghétköznapokon eléggé furcsa vagyok, teljesen mást gondolok és más elképzelésiem vannak mint a korosztálynak. hozzáteszem bunkó szemét vagyok, és mindenkit lenézek, egoista, magányos, szerencsétlen, netfüggő valakicsoda lettem az elmúlt 2 évben ... kezdek kicsit kulturálódni.. azaz visszanyulni a gyerekkromba,,, rubik kockázok, képregényt rajzolok, satöbbi..


2010. nov. 25. 18:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
kicsit visszafoghatnál magadbol.de azt csináld amit szeretsz ! ez a legfontosabb!!!!! amugy nincs veled semmi gond ;)
2010. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ezek alapján egy olyan embert tudok elképzelni aki teljesen el van ájulva magától és azt hiszi hogy Ő szarta a spanyol viaszt.
2010. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
miből gondolja mindenki, hogy egy saját magamat legokosabbnak és legönzöbbnek tartom?? pedig ez nem igy van.
2010. nov. 27. 16:03
 14/31 anonim ***** válasza:

"suliban látszott rajtam hogy sokkal fejlettebb vagyok a társaimnál,"

szerintem ez elég beszélő... egyetértek a többiekkel...

2010. nov. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
gyenge vagy, nem vagy képes kiállni a saját elképzeléseid mellett
2010. nov. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
:( és valami jót esetleg ?
2010. nov. 28. 13:16
 17/31 anonim ***** válasza:

Mégis hogy gondolod hogy jó kép alakulna ki rólad amikor Te is leírod a következőket:



"...furcsa vagyok, teljesen mást gondolok és más elképzelésiem vannak mint a korosztálynak. hozzáteszem bunkó szemét vagyok, és mindenkit lenézek, egoista, magányos, szerencsétlen, netfüggő valakicsoda lettem az elmúlt 2 évben..."


Szóval Te egy bunkó,szerencsétlen,szemét,egoista,embertársait lenéző ember vagy ami még ezek mellett egy netfüggő "valakicsoda"

Ne csodálkozz hogy magányos lettél.



Mégis hogy írhatnánk jót rólad amikor Te csak a rosszat ismerteted meg velünk?? Ja meg nem bírod a kritikát akkor meg ne írj ki ilyen bunkó jellemtelen szöveget és akkor nem sz.rozunk veled.


Van számodra egy jó tanácsom.Ne próbálj kitűnni a tömegből,illezkedj be az emberi civilizációba,legyél átlagos.Így elkerülheted hogy ne a számítógép legyen az egyetlen barátod.Remélem megfogadod.


Amúgy ha már témánál vagyunk írjál már valami jót magadról:D


12:58-as(asszem.73%-os vagyok)

2010. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

na persze. nincs amit jónak mondanék. mekkora egy önző bunkó szemétláda vagyok, ez lenne ha most irnék magamról valami pozitívat.

nem akarok beleolvadni a társadalomba,mert tönkretett. jobb igy mindenkinek, ha én különcködöm. ha beolvadnék, az nagyon károsan hatna a többi emberre.


mit mondjak jót ? semmi nem jut eszembe. ha jutna utána jönne annak a cáfolata.

2010. nov. 29. 22:18
 19/31 A kérdező kommentje:

már bocs, de én is mindenkibe beleköthetnék és egy kezemre se lenne szükség ahhoz hogy megszámoljam hányan voltak olyan elfogadható válaszadók, max 2 .


most mit mondanék??? ez van. egy felesleg, egy teher vagyok a " társadalomban " , és nincs semmi jó tulajdonságom.

szeretem távolról figyelni az embereket, aztán amikor nekik bajuk van, akkor meg én segítsek rajtuk. nem az hogy nem segítek, de akkor máskor ne nézzem át rajtam ,mert, csak szeretném hogy levegő legyek.


hogymondják izé.. kedvelem a luxust, de ez nagyon nem illik arra ahogy a luxust igénylem, szerintem ez nekem eleve jár, mint valami születési előjog. pompa és fényűzés, mindenből a legdrágább cuccok és a legjobbak, de ezeket NEM KAPOM MEG mert nem lehetséges:::


vezető személyiség vagyok, nagyon kreatív , eléggé konzervatív is vagyok. felsőbbrendűségérzetem van, de nagyon durván, ezért kaptam ilyen arrogáns válaszokat, aljas rágalom a nagyvonalú elvonatkoztatásotok.

.. mégis mit irhatnék amiből a nép jónak látna ???

2010. nov. 29. 22:31
 20/31 anonim ***** válasza:

"hogymondják izé.. kedvelem a luxust, de ez nagyon nem illik arra ahogy a luxust igénylem, szerintem ez nekem eleve jár, mint valami születési előjog. pompa és fényűzés, mindenből a legdrágább cuccok és a legjobbak, de ezeket NEM KAPOM MEG mert nem lehetséges:::"


Sajnos ezt nem csak te, hanem még sokan mások is így gondolják ebben az országban (is).

Pozitív dolog a részedről, te legalább félig felismered.

Viszont tudnod kell, "a nekem jár" egy teljesen működésképtelen gondolkodásmód.

Szerintem semmiképpen se akarj olyan lenni mint a többiek. Bízom benne, ha sikerűlne olyanná válnod mint amilyen valójában lehetnél az tökéletesen megfelelő lenne. akkor már könnyen megtalálnád a helyed.


Ha vezetőnek születtél? Remek. Akkor dolgozz érte, hogy tényleg azzá válhass. Viszont soha se válhatsz jó vezetővé ha nem leszel önmegvalósító, szerető ember. Aki ráadásul tisztában van önmagával és a környezetével.

Te pedig most éppen nagyon be vagy fordulva és mindenkire haragszol.


Ne vedd annyira a lelkedre amiért ilyen válaszokat kaptál. Hiszen bárki írhat ide. Gyakran olyanok is megteszik akik csak itt töltik le a feszűltségeiket. Elcsépelt szöveg, de próbáld meg szűrni az információt.


Igen hiába írnál ide valami jót, nagy eséllyel jönne egy nem megfelelően kultúrált ember és boldogan lehurrogna.

De most komolyan? Pontosan arra a kérdésre és az alapján válaszoltak amit leírtál. Ezért nem haragudhatsz rájuk.


Tudod, nagyon tipikusak a jelzéseid. Igy sok információt könnyü belőni rólad. Még akkor is ha nem lennél ilyen őszinte mint most itt.


Az őszinteséged szintén tetszik.


Ha szeretnéd megbeszélni amit írtam, akkor kérlek írjál nekem egy privát üzenetet. Nem szeretném összeszemetelni az oldalt.

2010. nov. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!