Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MIT GONDOLSZ AZ ALÁBBIAK...

A_maestro_főnök kérdése:

MIT GONDOLSZ AZ ALÁBBIAK ALAPJÁN RÓLAM?

Figyelt kérdés

____ kiskoromban se voltam egy átlaggyerek, 3 fiútestvérem van és mindg velük voltam ennek köszönhetően az ovodában nem igazán voltak játszópajtásaim, és néha agreszzív is voltam. egyszer a szomszédba költözött egy lány aki 1 évvel fiatalabb nálam, és állandóan idejárkáltak hozzánk egy másik lánnnyal, mert csak én játszottam velük---- hozták a babájukat meg iylen vackokat , de köztudottan gyűlölöm a babákat, na és majdnem széttéptem azt a babát, és ezután nagy nyugodtan lementem a pincébe hogy megkeressem a hűtő alatt levő tologatós kisautót, aztán azután soha nem jöttek játszani .. :(

ja, az ovodát is rühelltem, tetejébe visszafogtak egy évig, és csupa csillivilli gazdagszülők habosfodros lánykatársaságába kerültem, aminek a látványára fordult egyet a gyomrom, pedig hát egy 6 éves kislánynak szinte csak lánybarátnői vannak... erre az ovónő olyan asztalhoz rakott , ami echte luzergyerekekből állt, de mégis nagyon tetszett ez az egész, még egy F-1es kisautót is vittem, hogy azzal játszunk. :D:D még aznap reggel beszólt nekem egy apa hogy egy lánynak nem való a kisautó !!! na mondom, most akkor mit csináljak ??? ....

ennyit az oviról.

suliban látszott rajtam hogy sokkal fejlettebb vagyok a társaimnál, mert ugye a hülyenő visszafogott mert nem értem fel az asztalt, de agyilag elmentem volna már egy 3 osztályosnak--- alsót végigszenvedtem amennyire csak lehet, jól lebutittak... felsőben meg elkezdett érdekelni a sportolás [atlétika ] és matek, fizika kémia. hm.. :D:D ott akkor meg is kaptam hogy továbbtanuláskor ne is merészeljek ilyen műszaki pályára menni. 1. nem női szakmák az ilyenek. 2. ugysefogmenni.. 8 félévkor direkte 4es lettem a 2 főtárgyból, csak azért hogy nehogy spec matekre mehessek... de bejutotttam nyelvi osztályba. szánom bánom hogy becsaptam saját magam ezzel a hülye nyelvtanulással, meg humán szarokkkal....

eljött a faktválasztás ideje, egy percig se gondolkodtam hogy matek és fizika lesz a favorit , ne is beszéljenek le róla. OKÉ, erre bemagyarázza nekem hogy jó tanuld ezeket. de menjél orvosi egyetemre. ... osztottam szoroztam napokig hogy orvos legyek vagy valami reálpálya ??? végül megmondtam nekik kerek perec hogy oké, de csak orvos, nem adom alább mire a reakció : óó hát azt nem,, azt felejtsd el, legyél gyógyszerész. ezzel úgy felhúzák az agyamat.... na haggyuk. utána megint előadtam a reálpályás elképzeléseim [most nemm irom le, szerintem sejthető,], mire a válasz: nem való az neked! nem birnád az egyetemet! nem női szakma ! satöbbi....

.. átlaghétköznapokon eléggé furcsa vagyok, teljesen mást gondolok és más elképzelésiem vannak mint a korosztálynak. hozzáteszem bunkó szemét vagyok, és mindenkit lenézek, egoista, magányos, szerencsétlen, netfüggő valakicsoda lettem az elmúlt 2 évben ... kezdek kicsit kulturálódni.. azaz visszanyulni a gyerekkromba,,, rubik kockázok, képregényt rajzolok, satöbbi..


2010. nov. 25. 18:59
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

eléggé borúlátónak irtam le magam. (többnyire az vagyok).


nem tudod magam kifejezni ezért nem tudom annyira leirni a dolgokat,,,

mondjatok valamit, aztán elmondom hogy abban kábé milyen vagyok, azzal többre megyünk.

pl... zongorázom, de csak olyat ami tetszik, és jó nehéz

mindenfajta logikai játékkal elvagyok , sakk, kártyajátékok, , mint mondtam rubik kocka 5x5x5,

sportolni : úszás bicikli néha egy kis futás :) szeretek focizni, de ez elégé érdekesen venné ki magát az iskolában, ott inkább semmit nem csinálok..

.. mondjatok még .

2010. nov. 30. 16:53
 22/31 anonim ***** válasza:

Mindenkiben vannak jó dolgok, csak olykor nehéz felfedezni.

Mi a célod azzal, hogy itt kérdezgetsz? Nem értelek amiért leírod magad, majd igyekszel retusálni a kialakúlt képen.

2010. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

a kérdés a zöld sáv legfelső kiemelt sora. hogy még véletlenül se tévesszed el, külön caps lockkal is kiemeltem.

. tehát a válaszom : CSAK


és hol a kérdés amit kértem ?

2010. dec. 1. 20:37
 24/31 anonim ***** válasza:

Értem. Szóval csak. Ami azt jelenti nincsen célod.

Tehát a valódi célod, hogy szórakozál?

Talán játszmázol?

Esetleg nem tudod miért?


Pedig te tértél el a saját kérdésedtől azzal, amikor megkérdezted miért kaptál negatív hangvételü válaszokat.

Amire szintén kaptál választ.

S pontosan a rólad alkotott képhez tartozik a kérdésem. Úgy érzem ez egy fontos részlet.

Ez minden.

2010. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

válaszoltál helyettem :)

"bunkó szemét vagyok, és mindenkit lenézek, egoista, magányos, szerencsétlen, netfüggő valakicsoda"

2010. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

jó eléggé negatív képet kaptatok, de van pozitív oldalam is, csak nem annyi, mint másoknak, és nem vagyok olyan , aki mindenben a jót keresi.

már miért ne lenne, van életcélom, nahát, !! ÉPÍTÉSZ /MÁS MŰSZAKI TERÜLETEKEN / ORVOSI PÁLYÁN szeretnék dolgozni már 4 éves koromtól. az elsőre törekszem.

2010. dec. 3. 16:46
 27/31 A kérdező kommentje:

a "bunkó szemét vagyok, és mindenkit lenézek, egoista, magányos, szerencsétlen, netfüggő valakicsoda" ez egy gyors összefoglalás volt, ami nem minden.!!!


még egy elrettentő:: eléggé veszélyes vagyok. valakinek előbb utóbb baja lesz, és az nem én leszek. ütök vágok, ezt nem mindig tudom kontrollálni xD pl.nagycsoportos ovis voltam, egy kiscsoportos beverte a fejét a székbe, de izomból. akkor is én voltam a hibás -.-" napersze, mert nem birtam ahogy sír meg nyávog , aztán mondtam hogy oké, játszunk , valahogy megakadt a lába, pont előttem, nekiesett a széknek, és beverte a fejét, én meg nem tudtam vele mit csinálni. Az érte jövő szülők leordították a fejem, hogy hogyan merészeltem bántani, nem vagyok odavaló, agresszív beteges, és hogy hol vannak a szüleim ,mert beszélni akarnak velük, hogy iylen gyerek miért jár pont ebbe az oviba . ?? mert ez volt az egyetlen és legközelebb . (csak 30 perc gyalog)

:::::::::.. ez csak mellékes , csak ugy eszembe jutott az orvosról.__________

_______ akkor valami pozítívumot. : azt mondja a padtársam, az egyetlen akivel beszélek napközben, tök érdekes hogy akármilyen bunkó szoktam lenni, menyire vicces vagyok, mindenkiből viccet csinálok, érdekes tényeket,használható dolgokat mondok. nem érti hogy ennyire szemétláda ember hoy lehet ilyen poénos.

:::: a másik szerint kocka vagyok, ami nem igaz, mert ha az lennék, akkor jódolgomban azt se tudnám mit csináljak.

_______

2010. dec. 3. 17:05
 28/31 anonim ***** válasza:
Értem. Hát szerintem, -.- .
2010. dec. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
-,-" ez igy a jó
2010. dec. 4. 16:37
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem, ez így nem jó. Nem azért írtam. Megértelek, pont azért magyarázok tovább. Van amikor jobb hallgatni.
2010. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!