Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Újra kisgyerek akarok lenni ....

Újra kisgyerek akarok lenni . Olyan rossz ilyeneken gondolkozni, de közbe jó is:/ Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Újra 7-11 éves akarok lenni,olyan rossz,hogy egyre nagyobb leszek és egyre hülyébbek körülöttem..midnekinek abból áll a szórakozás,hogy leissza magát részegre egy kocsmában vagy discoban vagy egyéb szórakozóhelyeken...én meg még gyerek vagyok túl kicsi a többiekhez:/ még szánkozók..stb.:) egész 12 éves kromig barbiztam..és nagyon nem értem mi a jó a sok hülye buliban,és ezért kiközösítenek,azt hiszik,hogy egy otthonülős,unalmas szar vagyok.. jó visszagonolni a régi időkre... mi lesz így velem?:( 15/l
2010. nov. 27. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"midnekinek abból áll a szórakozás,hogy leissza magát részegre egy kocsmában vagy discoban vagy egyéb szórakozóhelyeken.."


Ezzel vitatkoznék.NEM!Nem mindenkinek ebből áll a szórakozás,az lehet hogy a te környezetedben olyan emberek vannak akik ilyenek de LEGTÖBB ember nem ilyen.Hidd el hogy vannak normális emberek is!!Oké,valljuk be rengeteg fiatalnak áll abból az élete hogy részegek legyen,bulizzanak satöbbi..De tudod :"Nem lehetsz öreg és bölcs, ha sosem voltál fiatal és őrült! " Lehet hogy a bulizós fiatalok eszerint élnek :)) Ki tudja..De szerintem le lehetne már szállni az olyan fiatalokról akik bulizni járnak,ők így érzik jól magukat.És?Kit érdekel?Ha meg beszólnak nem kell velük törődni és hidd el abba hagyják!Ráunnak.Lesz más áldozat.Tudom hogy hülyén hangzik de ez az igazság..Átéltem már,én se vagyok bulizós de nem érdekel hogy ki részeg minden 2.nap.Egyszerűen csak sza*d le és törődj a saját életeddel,azzal hogy mik a céljaid satöbbi..Sportolj valamit és akár az edzésen is összebarátkozhatsz AKÁRKIVEL!Megszámlálhatatlan lehetőség van a barátkozásra.És a gyermekkorodat már sajnos nem kaphatod vissza,de gondolj rá mint szép emlék.Néha napján legyél újra gyerek.Játsszál és akkor megint boldog leszel!:) Ha nem is újra x évig , de legalább egy napra..15 évesen még sok dolog áll előtted használd ki az életet!!:)


19/L

2010. nov. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Előző: De, pontosan, mindenkinek abból áll az ő korosztályában. Tudom, mert én is 15 éves vagyok, és az én környezetemben is mindenkinek abból áll a szórakozás.

És nem lehet nem foglalkozni vele, mikor folyton arról beszélnek meg dicsekednek vele hogy fú de leittam magam a hétvégén!

A kérdezővel én teljes mértékben egyet értek, én is folyton a múlt után vágyok.. Nem is csak azért mert most ilyenek, hanem mert akkor még voltak barátaim és szerettem élni. De sajnos azt már biztos hogy nem lehet visszahozni, szóval arra szoktam gondolni még hogy milyen jó lesz felnőttnek lenni.. Gondolj bele te is, hátha segít :)

15/L

2010. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jajj szegény, már 15 évesen ezt érzed...én 19 éves lány vagyok, én is ezen filózom sokat:)

És meg is lehet maradni gyereknek...na is sinkóztam a jégen:) És örülök a hónak...gyerekekkel mindig lehet játszani, a felnőttek is néznek meséket. Látod, én 19 vagyok, fősulira járok, bulizni is néha, van barátom, hobbijaim, de mellette imádok gyerek lenni:)

Nincs veszve semmi..azt tudom tanácsolni, hogy ha van a rokonságban, vagy szomszédságban kisgyerek, játssz vele:)

puszillak!

2010. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Soproni 15 éves vagyok.


De igen,nagyon szívesen barátkoznék. :) :D

2010. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem,egyáltalán nem a szórakozásból áll rengeteg fiatal élete.:) Bizonyítani tudom..Rengeteg 14-19 éves van a környezetembe és a legtöbb nem bulizik.Ráadásul Pesten lakom szóval ez nagy szó..Itt a legtöbb a részeg/bulizós fiatal..De miért érdekel titeket hogy ki-mikor bulizik?Van olyan ember mint ti csak észrekell venni..Meg a barátokért nektek is kell tenni valamit..Ennyit erről.


19/L

2010. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!