Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan segíthetnék ennek a...

Hogyan segíthetnék ennek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk. Nagyon későn kezdett el érni(fizikailag), 17 évesen lett rendesen melle, változott meg az alakja. Addig kisgyereknek érezte magát, most látja, h már NŐ, de teljesen új neki ez a helyzet. Azt mondja sokszor úgy érzi magát, mint egy 15 éves, mert neki új, h a pasik érdeklődnek iránta, h fel tud venni nőies cuccokat stb..nem is volt még barátja. Gondolkodásra teljesen normális, de szeretnék neki segíteni h el tudja fogadni az "új testét" és meg tudja élni a nőiességét, elhiggye, h ő most már NŐ..talán furcsa kérdés..
2010. dec. 3. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd idővel úgy is megfogja szokni. Próbáld meg természetesnek véllni, hogy vele ez történt. Vegyetek együtt nőies cuccokat.

Egyébként nálam annyi a különbség, hogy én 18 éves vagyok most de még mindig úgy nézek ki, mint egy 14 éves. Ez a kérdés legalább egy kis reményt adott belém, talán majd én is nőiesedek majd a továbbiakban.

2010. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond azt neki, hogy most örülj annak, hogy végre nő vagy. EDdig azért nem örültél neki, mert kislánynak érezed magad. Most végre megkaptad azt, amire vágytál! :) És adjon hálát neki, hogy végre megis kapta azt amit szeretne.
2010. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így is, úgy is egyedül fejlődik, nem segíthetsz a kamaszodásban.
2010. dec. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismernélek titeket, megjegyezném a barátnődnek, hogy van egy igaz barátja. ;D

Nem nagyon tudok segíteni, mert én az "érdeklődő nemhez" tartozom, mindenesetre nagyon meglepett, hogy ennyire segítőkész vagy. Gondoltam leírom, hogy tudd hogy az vagy. ;D

2010. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) köszönöm.
2010. dec. 4. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!