Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Benneteket mi idegesít? Mitől...

Benneteket mi idegesít? Mitől szorul ökölbe még a lábujjatok is? Mitől másznátok a falra?

Figyelt kérdés

Engem például buszvezetőként az,

ha érkezek a megállóba és az utas kényszert érez hogy az órájára pillantson.(BKV)

Vagy amikor valaki felveszi a telefont és azt mondja,hogy "igen?" vagy "mondjad" a halló vagy a tessék helyett.

Vagy a boltban nem azt mondja hogy kérek hanem hogy "lesz egy ez vagy az" könyörgöm mi az hogy lesz???

De sorolhatnék még ezer dolgot amitől a falra tudnék mászni de inkább rátok hagyom ;-)


2010. dec. 9. 22:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl az, hogy a fejem felett a kiskölyök (ma pl kiskölykök) nekiáll rohangálni fel-alá, órák hosszat, és az anyja nem szól rá, véletlenül sem, még hajnali kettőkor sem...
2010. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hála Istennek kertes házban lakom ;-)
2010. dec. 9. 22:35
 3/22 A kérdező kommentje:
De mindenképpen jó példa
2010. dec. 9. 22:36
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

engem csak a gyerekek jelenléte idegesít.

de múltkor az obiba egy nő a csengőket csilingeltette hogy, vajon melyik szól a legszebben és vagy 100at kipróbált. alig idegesített. :)

2010. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Lehet hogy megköveznek érte de a gyerekek 10 éves kor alatt engem is idegesítenek

Zajosak büdösek rendetlenek rinyálnak mindenért :-D

(Nekem is van gyerekem de már 14 mondjuk vele is van gond bőven)

2010. dec. 9. 22:40
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak a bkv idegesít fel.
2010. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl a felesleges duma idegesít fel, amikor mindegy miről csak folyamatosan nyomja a dumát blabablablablba... Az ember követni sem tudja, hogy mi van de azért beszél folyamatosan , mint egy hülye.


A másik meg... hát igen... A buszon a tömeg. Mikor hozzámsimul a tetves , izzadtság szagú pasi vagy nő. Dezodorra nincs pénze, de buszbérletre van. Fürödni nem tud. Közbe meg hátulról valaki a rágót csámcsogja, a 3. épp a fikáját szívja vissza.


Amikor ilyen emos kis b.zi gyerekek a félrefésült hajukkal azt hiszik, hogy ők szz@rták ki a spanyolt viaszt. De közbe olyan lazák, hogy majd szétesnek. A gatyájukat lehúzzák a seggükig, hogy kilóg a fél seggpartjuk. De azért a pia, meg a cigi ott van a kezébe, de legalább az vígasztal, hogy nagyobb valószínűsége van annak, hogy előbb pusztul ki ő , mint én.


Na meg az önző, 'mittörődjekmásokkal' típusú beképzelt plázapics@'k , akik midnen percben csak saját magukat tudnák nézni, ha tehetnék. Elkenődött a sminkem jajj.

Az IQ-ja viszont a béka segge alatt van. Már amikor megszólalnak az ilyenek, kiráz a hideg.


Az ostoba celebektől is hányingert kapok. Genyórázó Márió' meg ehhez hasonló... SAjnos van olyan, aki ezt be is veszi és hozzájuk szeretnének hasonlítani.

2010. dec. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hűhs, akkor én simán idegesítenélek téged. Mondjuk nem mintha zavarna, evvan. :D

Ugyanis ha sietek, mindig megnézem a megállóban mennyi az idő, akkor is, ha épp jön a megfelelő villamos/busz.

Ha pedig idegen hív, akkor nem hallózok meg tessékezek, hanem annyit kérdezed csak, hogy "igen?", vagy esetleg "szia, ki vagy?".

Sőt. A boltban sem azt mondom, hogy kérek, hanem azt, hogy szeretnék ezt vagy azt. :D


Amúgy én az emberi butaságtól leszek nagyon ideges meg a politikától, plázacicáktól, emósoktól... Illetve ha nagyon nagy baromságokat csinálok, mint pl mostanában elég sokszor. :D

2010. dec. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a sok rosszindulatú ember büntetés nélkül bánthat másokat.

Hogy az őrültek szabadon szaladgálnak a világban.

Hogy annyira egyenlőtlen a világ, hogy vannak emberek, akik piszok gazdagok és nem tudnak már mit tenni a pénzükkel, és vannak, akik éhen halnak, vagy a gyógyszert nem tudják megvenni.

A gazdagoknak, tisztelet a kivételnek, eszük ágában sincs segíteni a nem annyira szerencsés embereken.

Hogy tisztességes munkával nem lehet egy emberhez méltó életet élni.

Hogy az emberek szemetelnek, rongálnak az utcán, és ha szólsz, akkor te vagy a roh@dék.

Hogy hajléktalan, igénytelen, bűnöző emberekkel van tele az ország.

Hogy a drága jegy, bérlet ár ellenére embertelen körülmények között kell sokszor utazni a járműveken.

Hogy az életem rossz döntések sorozatából áll.

2010. dec. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a drága jegy, bérlet ár ellenére embertelen körülmények között kell sokszor utazni a járműveken. "


Számból vetted ki a szót kedves utolsó!

Mintha csak én írtam volna. Mondjuk már írtam ide, de

ezeket nem írtam le. De legalább megfogalmaztad azt amire gondoltam én is :D.

2010. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!