Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Benneteket mi idegesít? Mitől...

Benneteket mi idegesít? Mitől szorul ökölbe még a lábujjatok is? Mitől másznátok a falra?

Figyelt kérdés

Engem például buszvezetőként az,

ha érkezek a megállóba és az utas kényszert érez hogy az órájára pillantson.(BKV)

Vagy amikor valaki felveszi a telefont és azt mondja,hogy "igen?" vagy "mondjad" a halló vagy a tessék helyett.

Vagy a boltban nem azt mondja hogy kérek hanem hogy "lesz egy ez vagy az" könyörgöm mi az hogy lesz???

De sorolhatnék még ezer dolgot amitől a falra tudnék mászni de inkább rátok hagyom ;-)


2010. dec. 9. 22:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
engem az is idegesít, hogyha egyszer elmondok értelmesen egy dolgot, és felhozódik később nem értik. vagy ugyanazt megkérdi vagy 20-szor :)
2010. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az emberek örökké elégedetlenek. Másban keresik a hibát, holott magukban is van bőven elég.


"...lassíts le egy percre, ember, leelőzted magad!"

2010. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok

Engem csak az irritál, de most nem ölöm meg magamat azért mert a buszvezető felcsapja rám a pocsolyát és csuromvizesen ott állok és közben még a fenekemet is bámulja gondolván, húú a feleségemet de elfelejteném csak 1 órára ezért a kiscsaj miatt.D

De nem szoktam rágódni az embereken hogy ki hogyan nyilvánul meg, elhesegetem a fülem mellett, bár van egy bizonyos határ, hogy legszívesebben kikaparnám a szemét és a kutyák elé dobnám.D

2010. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

-A rosszemberek akármit megtehetnek

-Az iskolákban a sok kiközösítés és lelki terror

-Ha a buszon hozzámsimul egy büdös ember

-Ha vigyáznom kell a szomszédom unokájára

-Justin Bieber zenéje

2010. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Hi...

Két dologra szeretnék reagálni

1. Ha drágálljátok a jegyárakat talán jobban kéne vigyázni a buszokra és pl. az új Volvót nem össze graffitizni egy munka nap alatt háromszor.

Egyébként meg a 9 óra munkaidőm alatt van úgy hogy egyszer sem kattan a lyukasztó...

Talán mindenkinek bérlete van?Ugyan már...

2. A pocsolyás csajnak meg annyit hogy nem tudom a busszal átugrani a pocsolyát de ha szembe jön valami akkor kikerülni sem igen lehet...Ha meg lefékeznék előtte hirtelen hogy az a jó se..ed ne legyen vizes akkor minimum 25 feküdnének egyből a buszon a fékezés miatt...

Úgyhogy vigyázz nagyon a popsidra a pocsolyák közelében ;-)

2010. dec. 10. 18:19
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

A Volvo buszvezető ill. a Kérdező szerint megkeresztelve a Pocsolyás csaj vagyok.


Ez igazán jólesett, tényleg! D

Akkor most már nem kell tovább félnem, hogy rossz időben vizes lesz a fenekem? Mielőtt lefékezel, kiabálj a hangosbeszélőbe, hogy hé emberek, tapadjatok egymásba, mert fékezek, itt a Pocsolyás csaj, mindenki sasolja a fenekét! D

Még jó hogy nem használom a tömegközlit.-)

2010. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%

"1. Ha drágálljátok a jegyárakat talán jobban kéne vigyázni"


talán a magas áraknak megfelelő minőségi szolgáltatást kellene nyujtani.

A minimum lenne például, hogy a menetrend szerint indulnak és érkeznek a járatok.

Ahogy az is hogy a piros lámpa elött álló busz nem zárja az orromra az ajtót, miközben a sofőr rám néz és vigyorog.

Ha már kifizetem a bérletet a folyamatos szolgáltatás talán elvárható...ohhóóó, de lassan évvége és január, kiváncsi vagyok hány vizsgaalkalmat fogok ismét elbukni a sztrájkolók miatt.

2010. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

1: A beképzelt kötekedés. Tehát ha valamit nem jól csinálok és nagyképűen kijavít valaki, pl.:

-"Muszály valamit vennem karácsonyra"

-"Pontos j, te hülye, hát még ezt sem tudod, te...inkább vedd meg magadnak az MHSZ-t, te balf*sz."

Ki lehet javítani, de nem így, hanem mondjuk udvariasabban, pl.: "Nem kötegekésből írom, de a muszáj pontos j. Amúgy mit akarsz neki venni?".

2: Értetlenkedés, tehát valamit elmagyarázok szájbarágósan és az érintett egyed nem érti, mert közben másra figyelt.

3: Vénasszonyok.

4: Csikaródás, pl.: amikor a körmödet végighúzod a táblán.

2010. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Zenon ***** válasza:
100%

Két fajta embertípus tud kiakasztani.


1,Az az ember,aki folyton fennhangon reklamál,mindig kifogásol valamit,például a tesco-ban hangosan osztotta az észt egy alak,hogy romlott volt a konzerv,amit vett.Úgy kiabált szegény eladó kiscsajjal,mintha ő tehetne róla.

2,aki mindig kötekedik és csipkelődik,abban leli örömét,hogy szekáljon másokat


Ez a két típus keseríti meg az átlag dolgozók mindennapjait,és szívből utálom az olyanokat,akik pofáznak a jogaikért,ahelyett,hogy alkalmazkodnának,és elfogadnák,ami van! -.-"

2010. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Amikor a buszsofőr ( A nem tömeges buszon ) mondja, hogy ne elől szálljunk le menjünk hátrább. De mindezt olyan hangnemben , mint ha kb kutyák lennénk.

A másik , hogy ha már azért a kib@szott bérletért ilyen borsos árakat kell fizetni, akkor ne ő mondja már meg, hogy én hol akarok leszállni. Kuss.oljon és vezesseN! Ott szállok le ahol én szeretnék, neki nincs ebbe beleszólása. Ha kevesebb lesz a bérlet ára, akkor azt mondom oké. De ilyen árak mellett...annál az ajtónál szállok le ahol állok és nem fogok hátrébb sem menni az is biztos!


Azon kívűl a piros lámpákat utálom- de itt már nem hibáztatok senkit :P De azért elég idegesítő.


A beképzelt, bunk.ó oszt.társaimat is utálom. :)

Dióhéjban ennyi.

2010. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!