Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Benneteket mi idegesít? Mitől...

Benneteket mi idegesít? Mitől szorul ökölbe még a lábujjatok is? Mitől másznátok a falra?

Figyelt kérdés

Engem például buszvezetőként az,

ha érkezek a megállóba és az utas kényszert érez hogy az órájára pillantson.(BKV)

Vagy amikor valaki felveszi a telefont és azt mondja,hogy "igen?" vagy "mondjad" a halló vagy a tessék helyett.

Vagy a boltban nem azt mondja hogy kérek hanem hogy "lesz egy ez vagy az" könyörgöm mi az hogy lesz???

De sorolhatnék még ezer dolgot amitől a falra tudnék mászni de inkább rátok hagyom ;-)


2010. dec. 9. 22:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

- a telefonos engem is idegesít, ez a "Mondjad" szerintem picit bunkó.

- azok a szülők, akiknek végigordítja az utat a gyerekük a közlekedési eszközön, miközben hulla fáradtan megyek haza este, és nem csinálnak semmit

- amikor a közlekedési eszközön vagy étteremben a kéregetők vagy árusok rámszállnak

- amikor buszon villamoson, metrón valaki beáll az ajtóba, pedig nem akar még leszállni

- amikor kérdőíves emberkék zaklatnak az utcán, vagy telefonon

én is tudnám még sorolni

2010. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
engem az hogyha rám kennek valami olyasmit amit nem is csináltam meg...szánalmasak az ilyen emberek akik nem merik felvállalni hogy mit tettek...13/l
2011. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!