Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most tényleg eldöntöttem!...

Most tényleg eldöntöttem! Tehát szeretnék érdeklődni, a sorstársaktól, hogy hogy kezdjek neki? (persze sokadszorra), de most megint elszántam magam. Suliba járok. Szóval milyen ételeket vihetek oda is? Mi az amit el kell felejteni? Kenyeret teljesen?

Figyelt kérdés

Nos tehát ma megláttam egy nagyon cuki cseresznyés feslőt:D és felpróbáltam, jó is volt, de ugy állt rajtam mint tehénen a gatya...és ez nagyon bosszant:@, mert tetszik, elegem van hogy nem vehetem meg ami tetszik...eléggé zavar a súlyom...kb 30 kilo felesleg van rajtam:/ ezt 4 év alatt sikerült felszednem, nagyon bosszant hogy hogy ilyen hülye voltam hogy nem léptem ellene elöbb...de mostmár télleg itt az ideje...nem akarok sovány lenni csak olyan , mint régen:)

tudnátok pár tippet adni, hogy álljak neki?mivel tudjátok megtartani a az első heti lelkesedéseteket?


2009. márc. 5. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg azt a felsot, es reggelenkent azzal vigasztald magad, hogy ha betartod a fogyokurat, akkor hamarosan felveheted. Igy van motivacio.
2009. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez elég jó ötlet:)de már ciki lenne visszamenni hogy mégis jó...XDvagyis hát az eladók néznének:)
2009. márc. 5. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Írjál privit segítek.
2009. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
pont igy allok en is, kb ennyi sulyfelesleggel.... nincs kedved együtt csinalni, hatha ugy könnyebben menne?
2009. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

aki írta a privit annak nem tudok küldeni mert nem nyílvános....

utolsó: tőlem megpróbálhatjuk együtt:D de nem valami nagy az akaraterőm:)de most komolyan elterveztem ..a nagy lelkesedésben tekertem is 250 kaloriát a bicomonxD

amugy én már tettem fel egy ilyen csináljuk együtt kérdést sokan jelentkeztek, de semmi nem lett belőle:) amugy 20 éves vagyok:) és mint a cseresznyés felsőből kiderülhetett lányxDhány éves vagy? ha komolyan gondolod hogy néha biztathatnánk egymást írj egy e-mailt:)

2009. márc. 5. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hehe, neked sem lehet privit küldeni, ugyhogy küldj te legyszi :) en 23 eves lany vagyok :) es a szep ruhak a gyengeim, de hat igy.... :) ???
2009. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, sikerult?
2014. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!