Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon-nagyon kérlek szépen...

Nagyon-nagyon kérlek szépen segíts! Én olyan tanácstalan vagyok, lécci önts belém egy kis önbizalmat! Egy 13 éves lány története lent (? )

Figyelt kérdés
Én ezt a helyzetet már nagyon nem bírom. Egy lány aki nem bírja, hogy jobban tanulok nála állandó jelleggel bánt engem. A múltnap egy hajszálat kellett levenni a mellényéről és mondtam neki, hogy nem hal bele, és msn-en meg elkezdte nekem mondani, hogyha jót akarok magamnak az életbe ki ne ejtsem többet a nevét, és ne dumáljak róla, mert ha nem akkor meglátjuk, hogy milyen hosszú a hajam (mármint meghúzza) az oszinak már nem is merek szólni mert vagy nem hisz nekem, vagy nem érdekli vagy szól neki de a helyzeten csak rosszabítana. Olyan tanácstalan vagyok. Azt mondja, hogyha ő megakarna verni szinte az egész osztály mellé állna, meghogy senki nem akar olyan lenni mint én. Nem is akarom, de azt, hogy nem szeretnek, olyan sokszor elmondja, hogy már elbizonytalalnít és kezd a bonoldulás határára hozni. Azt mondom neki, hogy de engemet igen is szeretnek, mire ő jaja biztos anyu apu meg a hülye macskád. Nekem ennyi is elég. Jó matekes vagyok és mindig fejemhez vágja. Megtudta, hogy tettszik egy srác, a barátnője ráis cuppant és szemtelenül rámír, hogy nem is vagyok irigy? És mondtam, hogy nem. Sokáig nem foglalkoztam vele, de ami, sok az sok. Valahogy bosszút kéne álljak rajta, hogy ne mind azt állítsa rólam, hogy félős vagyok meg tehetetlen. De igenis, amikor visszamegyünk vakációra ha jó kedvem talál lenni, tudok rosszat tenni neki. A kiránduláson ittak sört és van kép róla, szóval hiábavaló lenne, hogy tagadja mert az állításomat bizonyítékkal tudnám alátámasztani. De félek, hogy ezzel az oszinak is ártanék, ami valamilyen szinten az én életemet is befolyásolná. De úgyis ez az utolsó év...Bocsi ha hosszúra sikeredett...Nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy valahogy segítsen nekem, mert ha ez sokáig megy valami rossz vége lesz érzem...vagy betellik a pohár és azt nézzük meg, hogy az ő haja meddig és, vagy én kikészülök és mehet a diliházba...
2010. dec. 23. 20:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:21



^^ neked pedig, ez tanár függő az én alsós oszim olyan szemét volt, hogy mindenki tudta, hogy szemét a csaj ő is és látod nekem kellett bocsánatot kérni, amikor meg Apám bement, hogy ki Íratna a suliból ott könyörögtek az igazgatóval.... :@ huuuuuuu amúgy a hibákért is boccs, csak olyan ideges lettem... amúgy meg jó ötlet, és lazán vegyétek a dolgokat, semmi aggodalom, én már megtanultam...

2010. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Semmi baj a bakikért :)

Köcce a válaszokat! Igyekszem ezekhez tartani magamat! :)

2010. dec. 26. 17:11
 23/29 anonim ***** válasza:
boccs az offért de ikszdé xD és kérdező ti erdélyiek vagytok úgye?:D
2010. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Ikszdé xD ***** válasza:
Öhöm xD, ha már kérded válaszolok xD úgylátszik Szabina már megint elaludt xD
2010. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

csak azért mert volt pár szó amiből rájöttem mint pl:magaviselet levonás,oszi Mo-on ofőt mondanak :P

ne vlaszra rátérve segíteni sokat nem tudok bocsi:(

2010. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

na válaszra*


am én is erdélyi vagyok ti hol laktok ha megkérdezhetem?:D

2010. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Kössz Eve a bókot xD


Ofő, de jól hangzik xD


Szatmárnémeti:) És te?

2010. dec. 28. 19:24
 28/29 anonim válasza:
ha ilyen 2 szinű alak és molesztál elsőnek próbáld meg vele a dolgot szépen megbeszélni ha nem hat akkor jöhet a durvábbik! erre ezt tudom mondani! álj ki magadért! hiába az egész osztály mellé áll akkor is kiáltál magadért és nem fog lenézni senki és még meg is fog ijedni tőled! ezt én garantálom én is így szoktam lenni suliba! egy valaki elkezdett rólam mindent mondani meg akartam vele beszélni szépen erre az osztály mellé ált és jött a durvábbik eset (persze én kerülöm a verekedést meg az ilyen durva dolgokat) nah és jól megvertem úgy hogy be*art:) és azóta próbál nekem nyalizni
2011. jan. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóknak igazuk van.

Tiltsd le msnen,így nem tud rádírni.

Esetleg próbálj valahogy látatlanban kitolni vele.

Pl.: amikor nincs a közelben,folyékony ragasztózd be a székét. (mivel mindenki farmer nadrág mániás,így neki is azt kell hordania,azon keresztül,meg tuti nem érzi meg)

Óra közben tuti megszárad és ha szerencséd van,hamarabb megszárad,plusz mondjuk WC-re kell kimennie,a hozzáragadt szék okozhat neki egy ki meglepetést. (de persze ennek van egy hátránya: az,hogyha hirtelen áll fel,a szék lába megsebesítheti a mögötte ülőt,akivel esetleg semmi bajod nincs)

2011. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!