Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 25 éves szét vart normális...

25 éves szét vart normális kopasz Black Metal-os vagyok, valamilyen szinten magamnak való,2éve nem volt barátnőm. Régen nem ez volt, most miért?

Figyelt kérdés
itthon alig vannak emberek ebben a stílusban mára már,de ahogy látom egyre kevésbé is érdekel bárkit az ilyen fajta ember,ilyen érzések,ki halóban van.hangsúlyozom nem ilyen abszolút sátánista vagyok,a természet érdekel inkább és a misztikus dolgok,sokat írok,alkotok.
2011. jan. 9. 10:00
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kedves Kérdező,black metál zenéket hallgatsz és nem vallod magad rockernek?????Akkor az mi,pl. a Bathory az mi????

Egyébként meg azért nincs barátnőd mert mint írtad magadnak való vagy..Ez a probléma nem függ össze a black metallal,ugyanis én is ezt a stílust kedveltem-kedvelem nőként,10 éve vagyok együtt a párommal.

2011. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az ilyen pasik.22/L
2011. jún. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!